Wspaniałe 3 pokoje z widokiem na morze i w pobliżu pola golfowego, duży taras, kawiarnia

Café, Bułgaria – ID 6613
Powierzchnia 126 m2
Usposobienie 3 pokojowe mieszkanie
Piętro 1/4
Morze 600 m
Opłata za usługę 1,190 € za rok
Stan Gotowe
Oferujemy Państwu umeblowany apartament 3 pokojowy o łącznej powierzchni 126,46 m2 z dużym tarasem ze wspaniałym widokiem na morze. Apartament znajduje się na parterze z czterech pięter w kompleksie Kaliakria Resort. Układ: przedpokój, salon z aneksem kuchennym, dwie sypialnie, dwie łazienki z toaletami i przestronny taras z ładnym widokiem na morze. Apartament jest sprzedawany w pełni umeblowany z meblami i sprzętem zgodnie z aktualnymi dotografami. Kaliakria Resort jest skierowany na południe i znajduje się w sercu tzw. Bułgarskiej Riwiery Golfowej, z prawdopodobnie najlepszymi i najbardziej malowniczymi widokami w okolicy. Apartamenty wychodzą na pole golfowe Thracian Cliffs, a także na zatokę Kavarna, która rozciąga się od przylądka Kaliakra do Albeny i Złotych Piasków. Zaprojektowany przez hiszpańskich architektów znanych z luksusowych willi na Costa del Sol, jak również architektów bułgarskich, Kaliakria Resort łączy uświęconą czasem koncepcję wybrzeża Morza Śródziemnego z lokalnym bułgarskim stylem architektonicznym. Drewniane pergole, ogrodzenia z kutego żelaza, ciepłe kolory, budynki pomiędzy brukowanymi kamiennymi ścieżkami, zielone ogrody. Na terenie ośrodka znajdują się: całodobowa recepcja; dwa duże baseny zewnętrzne z częścią dla dzieci i trzy inne mniejsze baseny zewnętrzne z leżakami, namiotami i parasolami, bar przy basenie, dwie restauracje, sala konferencyjna, siłownia, centrum zdrowia i rehabilitacji, sklep spożywczy, artykuły gospodarstwa domowego i podstawowe, plac zabaw dla dzieci, całodobowa ochrona fizyczna. W pobliżu pole tenisowe i golfowe.
Opłata za utrzymanie wynosi 1190€ rocznie.
Korona przesunęła się do najsilniejszego poziomu od 11 lat względem Euro! Zakup nieruchomości za Euro nigdy nie był i nie będzie bardziej opłacalny!
Drodzy klienci, żyjemy w dziwnych czasach, gdzie wiele poszło nie tak w ciągu ostatnich kilku lat. Jednak we wszystkich złych rzeczach jest dobro. Zaczęliśmy w większym stopniu korzystać z technologii i nauczyliśmy się, jak oszczędzać czas i środki naszych klientów. Obecnie każdy z nas może zajrzeć na google view (lokalizacja i okolice), YouTube (lokalizacja, najbliższe plaże i atrakcje) oraz Booking (recenzje). Te technologie w połączeniu z podglądem online pomagają bardzo szczegółowo przyjrzeć się danej nieruchomości w czasie rzeczywistym i z zacisza własnej kanapy. Mamy możliwość znacznie bardziej adekwatnej oceny wad i zalet danej nieruchomości. Nie musimy już stresować się fizyczną inspekcją i prowadzić notatek z każdej oglądanej nieruchomości. Cały proces przeniesienia własności możemy zorganizować i zabezpieczyć zdalnie i bez zbędnych podróży. W tym wszystkie dokumenty związane z przeniesieniem własności, w tym media i wszystkie rejestracje, łącznie z obsługą posprzedażową i organizacją ewentualnego najmu. Możesz kupić swój wymarzony apartament nad morzem z komfortu swojego domu i właśnie teraz w bardzo przystępnej cenie. Nasi klienci nigdy nie czekają w kolejkach i mają u nas wszelką pomoc i informację.
Topola to spokojna miejscowość wypoczynkowa, która w ostatnich latach przeszła gwałtowny rozwój - wielu inwestorów wykupiło grunty i wybudowało wiele kompleksów wypoczynkowych z centrami rozrywki i SPA. Szczególnie interesująca jest dzielnica mieszkalna miejscowości. Infrastruktura jest bardzo dobrze rozwinięta - drogi w bardzo dobrym stanie, wszystkie nowoczesne udogodnienia. W bezpośrednim sąsiedztwie znajduje się największe pole golfowe na wybrzeżu północnego Morza Czarnego "Black Sea Rama" oraz dwa inne pola golfowe.
Miejscowość jest bogata w wody mineralne i glinki, co jest doskonałym warunkiem do rozwoju turystyki uzdrowiskowej. Obszar jest ekologicznie czysty, z dala od dużych zakładów przemysłowych.

Cafe 7 km
Balčik 14 km
Albena 31 km
Złote Piaski 41 km
Piętro
1
Liczba pięter
4
Usposobienie
3 pokojowe mieszkanie
Widok na morze
Tak
Powierzchnia
126 m2
Powierzchnia użytkowa
111 m2
Taras
Tak
Parking
Tak
Sklep
1 km
Lekarz
5 km
Kawiarnia
5 km
Restauracja
60 m
Bar
770 m
Szkoła/przedszkole
5 km

Podoba Ci się ta nieruchomość?

Skontaktuj się z nami

Zainteresowany tą nieruchomością, ale nadal nie jesteś pewien? Umów się z nami na spotkanie w naszym biurze, a wszystkie szczegóły omówimy z Tobą osobiście.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00