Pohled shora na dům u pláže

O nas

Pochodzimy z krajów w których sprzedajemy, jako eksperci rynku lokalnego zapewnimy Ci najlepsze oferty. W naszym portfolio znajdują się pojedyncze mieszkania oraz większe projekty. Oferujemy kompleksowe podejście proklienckie oraz pełną obsługę w trakcie i po zakupie nieruchomości. Pomożemy Ci opracować plan inwestycyjny dostosowany do Twoich potrzeb. Gwarantujemy bezpieczeństwo całego procesu we wszystkich aspektach, zgodnie z Polskim prawem (jesteśmy czeską firmą ). Nie przegap okazji lukratywnej inwestycji w odpowiednim czasie z ponadprzeciętnymi zwrotami, nawet jeśli nie masz aktualnie możliwości zakupu nieruchomości w Polsce!

Nieruchomości
Stoyan Stoyanov DiS.

Stoyan Stoyanov DiS.

Kierownik oddziału


Obaj właściciele byli nie tylko profesjonalistami na swoim miejscu przy sprzedaży mieszkania, ale przede wszystkim byli mili, cierpliwi, pomocni i ludzcy. Cała sprzedaż przebiegła bez najmniejszych komplikacji. Gorąco polecam. Życzę miłego dnia, K. P.
K. P.
Chcielibyśmy bardzo podziękować Angelinie Vasileva za sprawny zakup apartamentu w Bułgarii na wybrzeżu Morza Czarnego, w Sveti Vlas. Pani Angelina Vasileva jest świetnym profesjonalistą. Firma Titan Reality (mojenemovitostumore) jest TOP firmą. Oferta nieruchomości firmy jest fascynująca. Oferta obligacji jest również bardzo interesująca. Radek i Petra Š.
Radek a Petra Š.
Chcielibyśmy bardzo podziękować za bezproblemowy zakup apartamentu w Bułgarii na wybrzeżu Morza Czarnego, w pięknej okolicy między Sveti Vlas i Elenite z widokiem na stary Nessebar. Apartament znajduje się w Grand Resort Fort Noks, który jest niesamowity. Pani Angelina Vasileva jest wielkim profesjonalistą! Była zawsze pomocna i bardzo przychylna. Jej działania były bardzo szybkie i profesjonalne. Titan Reality (mojenemovitostumore) to najlepsza firma. Po osobistym doświadczeniu polecamy ją każdemu, kto decyduje się na zakup nieruchomości nad morzem lub chce zaoszczędzić i docenić część swoich pieniędzy w postaci obligacji tej firmy. Zgodnie z naszym doświadczeniem są profesjonalistami na rynku zagranicznym w zakresie nieruchomości nad morzem. Oferta nieruchomości jest fascynująca, każdy znajdzie coś dla siebie. Oferta obligacji tej firmy to również bardzo ciekawa inwestycja. Serdeczne podziękowania dla Radka i Petry Š. z południowych Czech Miłego dnia,
Radek a Petra Š
Chciałbym podziękować za świetną i profesjonalną pracę. To już mój drugi fakt i za każdym razem zakupy i sprzedaż odbywały się na wysokim poziomie. Wszystkie transakcje przebiegły szybko i bezproblemowo. Jeśli chcesz, aby wszystko poszło dobrze, skontaktuj się z profesjonalnym zespołem na mojenenovitostumore.cz
Andriy