Pohled shora na dům u pláže

O nas

Pochodzimy z krajów w których sprzedajemy, jako eksperci rynku lokalnego zapewnimy Ci najlepsze oferty. W naszym portfolio znajdują się pojedyncze mieszkania oraz większe projekty. Oferujemy kompleksowe podejście proklienckie oraz pełną obsługę w trakcie i po zakupie nieruchomości. Pomożemy Ci opracować plan inwestycyjny dostosowany do Twoich potrzeb. Gwarantujemy bezpieczeństwo całego procesu we wszystkich aspektach, zgodnie z Polskim prawem (jesteśmy czeską firmą ). Nie przegap okazji lukratywnej inwestycji w odpowiednim czasie z ponadprzeciętnymi zwrotami, nawet jeśli nie masz aktualnie możliwości zakupu nieruchomości w Polsce!

Nieruchomości
Aleksy Markielewicz

Aleksy Markielewicz

Kierownik oddziału


Dzięki firmie nieruchomościowej Moja nieruchomość nad morzem Twoje marzenia mogą się spełnić tak jak nasze! Płynny proces od pierwszego kontaktu, poprzez inspekcję na miejscu, aż po samą sprzedaż, przeniesienie, przekazanie kluczy. Zarówno pani Angelina, jak i pan Tsvetomir to profesjonaliści, którzy wiedzą, co robią i robią to bardzo dobrze. Dziękuję bardzo za miłą komunikację, pomocność, otwartość, wszystkie porady i usługi. Pozdrowienia Jana Josef
Jana a Josef
Mój mąż i ja kupiliśmy nieruchomość trzy miesiące temu i jesteśmy absolutnie zadowoleni z naszej decyzji. Cieszymy się, że w końcu wybraliśmy My Property by the Sea, która zapewniła doskonałą obsługę i pomogła nam znaleźć idealny dom dla naszej rodziny. Z poważaniem, Jarmila i Zdeněk
Jarmila P.
Niedawno kupiłem nieruchomość od Mojenemovitostumore.cz i nie mogłem być bardziej zadowolony. Ich obsługa jest absolutnie świetna i profesjonalna. Od początku do końca byli bardzo przychylni i chętni do pomocy na każdym etapie procesu zakupu. Komunikacja była doskonała, na wszystkie moje pytania odpowiadali szybko. Nieruchomość, którą kupiłem, była w idealnym stanie, zgodnie z obietnicą, a cały proces przekazania był płynny. Mogę ich gorąco polecić każdemu, kto rozważa zakup nieruchomości. To prawdziwi profesjonaliści, którzy zadbają o Twoje potrzeby i upewnią się, że wszystko przebiega sprawnie.
Jan D.
Pani Angelina ma bardzo przyjazne podejście do zakupu apartamentu w Bułgarii i jest cierpliwa w stosunku do klienta przy wyborze apartamentu. Cały zespół ma profesjonalne podejście i maksymalną pomoc w jego realizacji. Każdy kto szuka nowego domu w Bułgarii nie powinien przeoczyć ich oferty i pomocy i skorzystać z ich 100% obsługi. Gorąco polecam.
Milan