Referencje

Zanim podejmiesz decyzję o zakupie nieruchomości za granicą, najpierw dobrze sprawdź, kto cię obsługuje. My pochodzimy z krajów, z których oferujemy nieruchomości, dlatego dobrze znamy lokalne prawo i możemy zapewnić ci pełen serwis na miejscu. Przeczytaj, co mówią o naszych usługach klienci.

Nasze nagrody i certyfikaty
proverenaspolecnost.cz  proverenaspolecnost.cz  proverenaspolecnost.cz  proverenaspolecnost.cz

Dzięki firmie nieruchomościowej Moja nieruchomość nad morzem Twoje marzenia mogą się spełnić tak jak nasze! Płynny proces od pierwszego kontaktu, poprzez inspekcję na miejscu, aż po samą sprzedaż, przeniesienie, przekazanie kluczy. Zarówno pani Angelina, jak i pan Tsvetomir to profesjonaliści, którzy wiedzą, co robią i robią to bardzo dobrze. Dziękuję bardzo za miłą komunikację, pomocność, otwartość, wszystkie porady i usługi. Pozdrowienia Jana Josef
Jana a Josef
Mój mąż i ja kupiliśmy nieruchomość trzy miesiące temu i jesteśmy absolutnie zadowoleni z naszej decyzji. Cieszymy się, że w końcu wybraliśmy My Property by the Sea, która zapewniła doskonałą obsługę i pomogła nam znaleźć idealny dom dla naszej rodziny. Z poważaniem, Jarmila i Zdeněk
Jarmila P.
Niedawno kupiłem nieruchomość od Mojenemovitostumore.cz i nie mogłem być bardziej zadowolony. Ich obsługa jest absolutnie świetna i profesjonalna. Od początku do końca byli bardzo przychylni i chętni do pomocy na każdym etapie procesu zakupu. Komunikacja była doskonała, na wszystkie moje pytania odpowiadali szybko. Nieruchomość, którą kupiłem, była w idealnym stanie, zgodnie z obietnicą, a cały proces przekazania był płynny. Mogę ich gorąco polecić każdemu, kto rozważa zakup nieruchomości. To prawdziwi profesjonaliści, którzy zadbają o Twoje potrzeby i upewnią się, że wszystko przebiega sprawnie.
Jan D.
Pani Angelina ma bardzo przyjazne podejście do zakupu apartamentu w Bułgarii i jest cierpliwa w stosunku do klienta przy wyborze apartamentu. Cały zespół ma profesjonalne podejście i maksymalną pomoc w jego realizacji. Każdy kto szuka nowego domu w Bułgarii nie powinien przeoczyć ich oferty i pomocy i skorzystać z ich 100% obsługi. Gorąco polecam.
Milan

Zostaw recenzję

Będzie nam miło, jeśli podzielisz się swoim doświadczeniem z naszymi usługami z innymi. Doceniamy wszelkie opinie, dzięki którym możemy jeszcze lepiej zaspokoić nasze usługi.

Jeśli jesteś zainteresowany spotkaniem z nami, nie wahaj się odwiedzić naszego biura, jesteśmy tu dla Ciebie.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00