83 apartamenty, widok na morze, najlepsza oferta, Černomorec

Černomorec, Bułgaria – ID 10584
7,200,000 €
Powierzchnia 4058 m2
Morze 177 m
Stan Gotowe
Sezon Cały rok

Okazja inwestycyjna! Widok na morze, odległość od pięknej plaży 177 metrów! Przedstawiamy Państwu działający hotel, biznes gotowy do zakupu,

położony w bliskiej odległości od wybrzeża morskiego. Nieruchomość jest ogrodzona masywnym płotem, znajduje się duży basen z częścią dla dzieci, restauracja, pięknie zagospodarowany dziedziniec i mnóstwo miejsc parkingowych dla gości. Nieruchomość ma dużą powierzchnię zabudowaną, całkowita powierzchnia zabudowana wynosi 7918,96 m2. Powierzchnia działki wynosi 4058 m2. W hotelu wybudowano i wyposażono łącznie 83 apartamenty.

Wszystkie apartamenty są urządzone w typowym stylu, posiadają wyposażoną kuchnię, sprzęt AGD, jadalnię i łóżka. Każdy apartament posiada łazienkę z toaletą i taras. Większość apartamentów posiada widok na morze! Apartamenty mają oddzielny licznik wody i energii elektrycznej.

Dystrybucja:

Piwnica - 3156 m2: zarezerwowane miejsca parkingowe dla każdego apartamentu i pomieszczeń usługowych;

Parter 1 - 1221 m2: zarezerwowany jako restauracja z dostępem do tarasu i basenu;

Parter 2 - 1280 m2: 11 apartamentów o powierzchni od 52 do 98 m2, każdy apartament posiada taras z dostępem do dziedzińca i basenu;

Pierwsze piętro - 1649 m2: 20 oddzielnych apartamentów o powierzchni od 41 do 112 m2;

Drugie piętro - 1648 m2: 20 oddzielnych apartamentów od 41 do 111 m2;

Trzecie piętro - 1649 m2: 20 oddzielnych apartamentów o powierzchni od 41 do 111 m2;

Czwarte piętro (pod dachem) - 12 oddzielnych mieszkań o powierzchni od 38 do 136 m2.

Nieodparta oferta dla inwestorów, polecamy!

W MOJE REAL ESTATE U MORE oferujemy bezkonkurencyjną różnorodność sprawdzonych nieruchomości wysokiej jakości. Pomożemy Ci zainwestować w odpowiednią nieruchomość, zgodnie z Twoimi wymaganiami, aby Twoje pieniądze nie straciły na wartości. Jesteśmy Bułgarami i działamy w Bułgarii przez cały rok. Nasza firma może zapewnić kupno, wynajem i ogólne zarządzanie nieruchomościami oraz usługi posprzedażowe na bułgarskim wybrzeżu w lokalizacjach Sveti Vlas, Słoneczny Brzeg, Nesebar, Ravda, Aheloy, Pomorie i innych.

Zajmujemy się zarządzaniem nieruchomościami od A do Z. Możesz na nas polegać we wszystkich aspektach.

Nasza relacja nie kończy się wraz z zakupem, ale dopiero się zaczyna.

Zespół MNM

Chernomorets znajduje się 26 km na południe od Burgas i 9 km na północ od niego

Sozopol. Istnieją regularne autobusy do sąsiednich miast, a także autobus do stolicy.

do stolicy. Kurort Chernomorets jest nieco poza formą klasycznych miejsc plażowych. To małe wiejskie miasteczko otoczone łagodnymi terenami pełnymi pól i łąk, żyje nieco sennym życiem nawet latem. Wille i małe wiejskie domy w centrum są przerywane placem z klasycznym socjalistycznym "centrum kulturalnym", a tylko tuż przy plaży znajduje się kilka małych hoteli. Černomorets to miejscowość o bardzo spokojnej i przyjemnej atmosferze, idealna do spędzenia wiejskich wakacji nad morzem. W samej miejscowości znajduje się ładna plaża miejska, która latem może być nieco zatłoczona. Mniej więcej dwie trzecie jest zarezerwowane dla firm wynajmujących leżaki i parasole, podczas gdy na resztę można zabrać własny sprzęt. Mała promenada między plażą a miastem jest wypełniona wieloma małymi restauracjami. Znacznie bardziej przestronna i ładniejsza jest plaża między Cernomorets a Sozopolem, która ma ponad 2 km długości. Mimo to tętni życiem, oferując wiele atrakcji wodnych, ale jednocześnie znajdziesz dużo prywatności dla siebie na rozległej i pięknie czystej plaży. Morze opada dość łagodnie, dzięki czemu jest odpowiednie dla dzieci. Wzdłuż plaży znajdują się klasyczne hotele, których nie znajdziesz w centrum Czarnomorki.

Widok na morze
Tak
Powierzchnia
4058 m2
Działka
4058 m2
Powierzchnia użytkowa
6900 m2
Basen
Basenów
Powierzchnia budynku
7918.96 m2
Parking
Tak
Recepcja
Recepcja
Restauracja
Restauracja
Ochrona
Ochrona
Sklep
410 m
Lekarz
5 km
Kawiarnia
30 m
Restauracja
30 m
Bar
290 m
Szkoła/przedszkole
850 m

Podoba Ci się ta nieruchomość?

Skontaktuj się z nami

Zainteresowany tą nieruchomością, ale nadal nie jesteś pewien? Umów się z nami na spotkanie w naszym biurze, a wszystkie szczegóły omówimy z Tobą osobiście.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00