Działka budowlana w atrakcyjnej lokalizacji, Aleksandrowo, Pomorie

Aleksandrovo, Bułgaria – ID 10688
29,500 €
Powierzchnia 843 m2
Morze 13 000 m
Sezon Cały rok

Doskonałą okazją inwestycyjną jest ta działka budowlana o powierzchni 843 m2 przeznaczona pod budowę domu w malowniczej miejscowości Alexandrovo, położonej w dzielnicy Pomorie. Działka ta jest idealna pod niską zabudowę (o maksymalnej wysokości do 10 metrów) i znajduje się zaledwie 200 metrów od głównej ulicy z rzędem domów. Jej strategiczna lokalizacja stwarza atrakcyjną okazję inwestycyjną ze względu na bliskość działki do obszaru zabudowanego.

Nieruchomość jest szczególnie korzystna pod względem możliwości budowy domu i znajduje się zaledwie 100 metrów od działki zarezerwowanej pod budowę kompletnego zakładu przetwarzania (CTP). Ta bliskość oferuje większe możliwości rozwoju i tworzy synergie dla inwestorów poszukujących kompleksowego portfela inwestycyjnego.

Lokalizacja tej nieruchomości jest kluczowym czynnikiem, ponieważ znajduje się ona zaledwie 13 kilometrów od Słonecznego Brzegu, popularnego miejsca turystycznego, i 14 kilometrów od podnóża Starej Płaniny, co stwarza możliwości dla tych, którzy chcą cieszyć się pięknem przyrody.

Biorąc pod uwagę te czynniki i perspektywy, jakie oferuje ta nieruchomość, jasne jest, że jest to doskonała inwestycja dla tych, którzy szukają połączenia dogodnej lokalizacji, szerokiego zakresu zastosowań i atrakcyjnych perspektyw nieruchomości.

Aby uzyskać więcej informacji, skontaktuj się z brokerem!

W MY REAL ESTATE AT MORE oferujemy niezrównaną gamę wysokiej jakości i sprawdzonych nieruchomości. Pomożemy Ci zainwestować w odpowiednią nieruchomość, zgodnie z Twoimi wymaganiami, aby Twoje pieniądze nie straciły na wartości. Jesteśmy Bułgarami i działamy w Bułgarii przez cały rok. Nasza firma może zapewnić kupno, wynajem i ogólne zarządzanie nieruchomościami oraz usługi posprzedażowe na bułgarskim wybrzeżu w lokalizacjach Sveti Vlas, Słoneczny Brzeg, Nesebar, Ravda, Aheloy, Pomorie i innych.

Zajmujemy się zarządzaniem nieruchomościami od A do Z. Możesz na nas polegać we wszystkich aspektach.

Nasza relacja nie kończy się wraz z zakupem, ale dopiero się zaczyna.

Zespół MNM

Pomorie to jedno ze spokojniejszych miejsc. To starożytne miasto, którego początki sięgają IV wieku p.n.e. Wygląd Pomorie przypomina pobliski Nessebar. Jego stara część również znajduje się na półwyspie, choć nie tak wąskim jak Nesebyr. Niestety w 1906 roku miasto zostało zniszczone przez wielki pożar, więc stare miasto nie zostało zachowane. Miasto leży około 18 km od Nesebyru i 20 km od Burgas. W mieście znajdują się między innymi słynne lecznicze łaźnie błotne, położone na pięknym skalistym półwyspie w pobliżu jeziora Pomorie. Kąpiele mają właściwości lecznicze i pomagają w zwalczaniu chorób układu mięśniowo-szkieletowego, układu nerwowego i egzemy. To małe miasteczko zbiło fortunę na eksporcie soli i aromatycznego wytrawnego wina "Pomoriiski Dimjat". Występują tu również rzadkie gatunki ptaków, takie jak słonka i kormorany, które często odwiedzają długi pas słonej wody. Od portu rybackiego rozciąga się główny czterokilometrowy odcinek pomorskiej plaży, która oddziela słynne lokalne solniska od otwartego morza. Rzadkością jest czarny piasek na jednej z plaż. Prawdziwym centrum tego nadmorskiego miasteczka jest tętniący życiem deptak biegnący przez zielony park. Znajduje się tu wiele restauracji, sklepów, dyskotek, bank, poczta i przychodnia. Zaletą tego miasta jest dogodne połączenie z pobliskim Słonecznym Brzegiem i zabytkowym Nesebyrem. W Pomorie można opalać się na trzech ładnych plażach. Pierwsza plaża znajduje się na północ od starego centrum i jest bardzo długa i piaszczysta. Co niezwykłe, bardziej zaciszna część plaży w zasadzie tworzy rodzaj granicy między Morzem Czarnym a jeziorem Pomorie, które znajduje się tuż za nią. Z tej plaży jest tylko krótki spacer do starożytnego centrum kurortu. Jeśli lubisz prywatność, podążaj plażą dalej na północ, z dala od lokalnych hoteli. Im dalej pójdziesz, tym mniej ludzi zobaczysz na plaży. Druga plaża jest mniejsza i znajduje się na południe od kurortu. Jest cichsza, bardziej oddalona od centrum, miejscami ze skałami. Znajdziesz tu jednak spokój i prywatność. Trzecia plaża to rzadkość, tutaj znajdziesz czarny piasek i lecznicze błoto. Zarówno parasole, jak i leżaki są dostępne na plaży za opłatą, a oferta sportów wodnych jest szeroka.

W pobliżu Pomorie, około 5 km na zachód, znajduje się klasztor św. Jerzego z wypielęgnowanymi ogrodami, a także pomorskie grobowce i mauzoleum. W jeziorze Pomorie wydobywa się sól, około 30 000 ton rocznie. Muzeum Soli stanowi atrakcję turystyczną. W sezonie letnim w Pomorie odbywają się dziesiątki koncertów, przedstawień teatralnych i festiwali. Organizowane są wystawy, więc miłośnicy kultury nie przegapią okazji. W mieście znajdują się dwa dobrze zachowane kościoły z XVIII i XIX w. W samym centrum miasta znajduje się XVII-wieczny klasztor św. Jerzego ze słynną płaskorzeźbą. 2 km od miasta znajduje się zalew i jezioro Pomorie (jezioro Anhialo), w pobliżu którego zbudowano sanatorium uzdrowiskowe wykorzystujące kąpiele błotne. Ta metoda leczenia znana jest tutaj od starożytności i była również szeroko stosowana przez Bizantyjczyków. 6 km od Pomorie znajduje się malownicza wioska Sarafovo z pięknymi plażami. Bardzo interesujący jest rezerwat przyrody Atanassov Lake, który tworzy dużą lagunę na południe od Sarafovo. W pobliżu miasta, na kempingu Europa, dostępne są trackie groby i grobowce z III-IV w. Nie można pominąć Nessebaru. Istnieje regularne połączenie autobusowe z Burgas, a także prywatni przewoźnicy łodzi. Na słonecznych zboczach wokół miasta kwitnie winorośl. Lokalna produkcja wina jest jedną z najlepszych i najbardziej szanowanych w Bułgarii. Uprawia się tu znane i jeszcze nie sprzedawane odmiany, takie jak Merlot, Cabernet Sauvignon, Dimjat, Pamid, Grand Noire, Alkanboushe i inne. Lokalna rakija jest również słusznie opisywana jako jedna z najlepszych w Bułgarii.

Wakacje w tym malowniczym miasteczku zachwycą miłośników pięknej przyrody, leczniczych uzdrowisk, dobrego wina i czarnego piasku.

Powierzchnia
843 m2
Sklep
5 km
Lekarz
5 km
Kawiarnia
390 m
Restauracja
390 m
Bar
390 m
Szkoła/przedszkole
4 km

Podoba Ci się ta nieruchomość?

Skontaktuj się z nami

Zainteresowany tą nieruchomością, ale nadal nie jesteś pewien? Umów się z nami na spotkanie w naszym biurze, a wszystkie szczegóły omówimy z Tobą osobiście.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00