Emperium Beach Residence, luksus na każdym kroku, Sveti Vlas

Sveti Vlas, Bułgaria – ID 6122
W tym kompleksie pozostało 22 jednostki

Emperium Beach Residence - luksusowy hotel w Sveti Vlas. Uroczy i elegancki, "Emperium" Beach Residence wciąż ma kilka apartamentów czekających na Ciebie! W imieniu dewelopera oferujemy apartamenty o różnej wielkości w kompleksie Emperium, Sveti Vlas, Bułgaria. Przedstawiamy Państwu piękny projekt trzech budynków, które zostaną zbudowane w kształcie litery U. Dwa przeciwległe budynki będą sześciopiętrowe, środkowy budynek będzie dwupiętrowy. Istnieje możliwość wyboru apartamentów w budynku A, B lub C. Kompleks zaoferuje swoim właścicielom odkryty basen, strefy relaksu i plac zabaw dla dzieci. Doświadcz luksusu w pięknym wnętrzu, popołudnia na tarasie, po prostu ciesz się magicznym Emperium, chwilami z rodziną i bliskimi! Do budowy tego kompleksu użyto najwyższej klasy materiałów, takich jak: austriackie cegły ceramiczne Wienerberger, w pokojach - tynki gipsowe - Röfix, pomalowane białym lateksem. Łazienki - terakota i płytki fajansowe. Kleje, hydroizolacje, fugi CERESIT. Ceramika sanitarna i wyposażenie. Jastrych cementowy do 8 cm - Röfix, wysokiej jakości terakota.
Drzwi wewnętrzne - luksusowe wysokiej jakości drzwi wewnętrzne i wejściowe wykonane z naturalnej okleiny, podkreślające piękno i niesamowity blask naturalnego drewna. Okna UPVC, 5-komorowe, podwójnie szklone z ornamentami emanującymi luksusem, 32mm podwójne szyby składające się z 4mm szkła - Energy outer glass (4 seasons), podwójne szyby zapewniają doskonałą izolację akustyczną i termiczną. Okna winylowe, kolor dąb bałtycki, 5-komorowy system profili, okucia systemowe. Doskonałe właściwości izolacji termicznej i akustycznej, odporność na zmiany klimatyczne, ochrona przed promieniowaniem UV, zgodność ze wszystkimi normami europejskimi i ekologicznymi. Współczynnik przewodzenia ciepła K 1,0W/m2 do K 1,3 W/m2 Współczynnik izolacji akustycznej 34-45 db. Tylko profile klasy A EN 12608: 2003 Wyjątkowo długa żywotność - ponad 60 lat. Okładzina - system izolacyjny z tynkiem mineralnym. Dekoracyjne elementy architektoniczne na elewacji w połączeniu z kamieniem naturalnym. Izolacja termiczna elewacji BAUMIT, grubość izolacji 80 mm. Tynk - BAUMIT, tynk silikatowo-silikonowy Wysokiej jakości mineralny, odporny na warunki atmosferyczne, hydrofobowy, paroprzepuszczalny, strukturalny tynk wykończeniowy (silikonowy, silikatowy, organiczny) do elewacji. Niska podatność na zabrudzenia (efekt abperl). Odporny na pleśń, grzyby i mączniaka; kwaśne i ulewne deszcze. W jasnych i niewybielających kolorach. Gwarancja jakości na 10 lat na cały system BAUMIT.
Współpracujemy z odnoszącymi sukcesy europejskimi firmami z branży windowej. Zainstalowane zostaną windy, każda o pojemności 6 pasażerów, w przypadku awarii zasilania windy zjeżdżają na najbliższe piętro, a drzwi otwierają się, luksusowy wystrój wnętrz.
Klimatyzacja inwerterowa do ogrzewania i chłodzenia w każdym salonie do -25 stopni. Otaczające przestrzenie, pełna infrastruktura budowlana i pionowe planowanie wokół budynku. Wewnętrzne alejki będą wyłożone kolorową kostką brukową. Oświetlenie parkowe. Dziedzińce zostaną w całości obsiane trawą i obsadzone drzewami i roślinami. Indywidualne systemy nawadniające łączące nawadnianie kropelkowe i zraszacze.
W celu uzyskania dodatkowych informacji, prosimy o kontakt!
Naszą największą dumą są zadowoleni klienci.
Nasz prestiż i zaufanie umacniamy wielokrotnie poprzez fachowe doradztwo i dzielenie się opiniami z naszymi klientami, którzy są wieloletnimi użytkownikami nieruchomości, które z powodzeniem nabyli zgodnie z planem w obiecanych ramach czasowych.
W każdym przypadku, którym zarządzamy, nie tylko opiekujemy się Tobą i udzielamy fachowych porad, ale także dodajemy wartość do Twojego życia i przyczyniamy się do poprawy Twojej sytuacji ekonomicznej poprzez dobre inwestowanie Twoich pieniędzy.
Nasza relacja nie kończy się na zakupie, to dopiero początek! Jesteśmy Twoimi sąsiadami i partnerami, nie tylko na czas posiadania wybranej nieruchomości.
Chroń swoje pieniądze przed mega-inflacją, mądrze inwestując we własną nieruchomość przy plaży. Ceny w Bułgarii są TERAZ o połowę niższe niż w innych krajach UE.
Drodzy klienci, żyjemy w dziwnych czasach, w których wiele odeszło od normy w ciągu ostatnich kilku lat. Jednak we wszystkim, co złe, jest coś dobrego. Zaczęliśmy znacznie częściej korzystać z technologii i nauczyliśmy się, jak oszczędzać czas i zasoby naszych klientów. W dzisiejszych czasach każdy z nas może spojrzeć na google view (lokalizacja i pobliskie), YouTube (lokalizacja, najbliższe plaże i atrakcje) i Booking (recenzje). Technologie te w połączeniu z możliwością oglądania online pomagają przyjrzeć się szczegółowo konkretnej nieruchomości w czasie rzeczywistym i z wygodnej kanapy. Jesteśmy w stanie znacznie lepiej ocenić wady i zalety danej nieruchomości. Nie musimy już stresować się fizyczną inspekcją i prowadzić notatek na temat każdej oglądanej nieruchomości. Możemy zorganizować i zabezpieczyć cały proces przeniesienia własności zdalnie i bez zbędnych podróży. W tym wszystkie dokumenty dotyczące przeniesienia własności, w tym media i wszystkie rejestracje, w tym obsługa posprzedażowa i organizacja wszelkich umów najmu. Możesz kupić swój wymarzony apartament nad morzem w zaciszu własnego domu i już teraz w bardzo przystępnej cenie. Nasi klienci nigdy nie czekają w kolejkach i mają od nas wszelką pomoc i informacje, których potrzebują.

Ekologiczne szlaki i czyste powietrze

Położony u podnóża Starej Płaniny, Święty Włas oferuje wyjątkowe możliwości uprawiania turystyki morskiej i górskiej w tym samym czasie. Obecność sanatorium w niedawnej przeszłości dowodzi, że powietrze jest wyjątkowo czyste i lecznicze. Najpiękniej jest wiosną, kiedy przyroda budzi się do nowego życia, las pachnie świeżością, ptaki śpiewają wiosenną pieśń, a wokół jest zielono. Jesień maluje całe otoczenie bogatą paletą kolorów.

Szlaki są częścią specjalnego projektu Sveti Vlas, który ma na celu pokazanie turystom bogatego dziedzictwa kulturowego i historycznego, a także zapierających dech w piersiach panoramicznych widoków na zatokę.

Szlak "Cote d'Azur" ma około 5 km długości. Czas przejścia wynosi 2-3 godziny. Rozpoczyna się w miejscowości Święty Włas i dociera do obszaru chronionego "Kalinata". Szlak ekologiczny jest niezwykle łatwy i przyjemny. Jest odpowiedni dla wszystkich grup wiekowych.

Bałkański szlak ekologiczny ma długość 8 km, a czas przejścia wynosi około 4-5 godzin. Rozpoczyna się od miejscowości wypoczynkowej "Elenite", dociera do fontanny Kushu, gdzie znajduje się stuletni dąb z gatunku Blagun.

Ekotrasa Millennium History ma około 6 km długości i zajmuje 2-4 godziny w zależności od sprawności fizycznej turysty. Zaczyna się od obszaru "Ayazmoto" i kończy w kompleksie turystycznym "Monastery" Bardzo łatwy do pokonania dla osób w każdym wieku.

Sveti Vlas to przyjemne miasto u podnóża Starej Równiny, 4 km od Słonecznego Brzegu. Odległość od tego kurortu jest naprawdę niewielka. Nie potrwa długo, zanim oba miasta zostaną połączone dzięki rozwojowi w często odwiedzanym i popularnym Słonecznym Brzegu. Obszar znany jako Sveti Vlas ma dość ciekawą historię, ale pod względem turystycznym z pewnością wciąż czeka na swoje dni chwały. Kurort Sveti Vlas znajduje się około 13 kilometrów od miasta Nessebar, które jest znane zarówno wśród turystów, jak i miłośników ciekawych zabytków. Sveti Vlas jest spokojniejszym kurortem bez dużej liczby turystów. Plaże są wąskie i mniej zatłoczone niż w Słonecznym Brzegu.
W mieście znajduje się kilka mniejszych plaż, zarówno piaszczystych, jak i żwirowych. Morze jest tutaj czyste, a wejścia do morza są stopniowe.
Plaża w Sveti Vlas wychodzi na południe. Piasek jest drobny i złoty, ale w okolicy znajdują się również romantyczne plaże kamienne. Unikalne połączenie czystego górskiego powietrza, morskiego klimatu i pięknej przyrody. Letnie dni charakteryzują się spokojnymi porankami i stosunkowo chłodnymi, niezwykle przyjemnymi popołudniami. Wyjątkowa długa, ciepła i spokojna jesień. W ciągu ostatnich kilku lat temperatury w połowie grudnia sięgały 15 stopni. Zima nie trwa tu dłużej niż miesiąc. Idealny wybór dla całorocznej przyjemności, klimat okazał się bardzo korzystny dla ludzkiego zdrowia.
Ponieważ miasto położone jest na wzgórzu, można odwiedzić zalesione góry i wybrać się na przyjemny spacer. Ceny tutaj są bardzo rozsądne. Przyjemna pogoda w połączeniu z bardziej wilgotnym morskim powietrzem są idealne dla każdego, kto chce cieszyć się przyjemnymi wakacjami w środowisku, które zdecydowanie nie jest tak zatłoczone jak Słoneczny Brzeg. Dla tych turystów Sveti Vlas oferuje przyjemną alternatywę.

Jednostki w kompleksie

Nowe 2 pokoje, Emperium Beach Residence, luksus na każdym kroku, Sveti Vlas
pożądany kompleks najlepsze lokalizacje
51 m2
2 pokojowe mieszkanie
1/6
250 m
86,428 €
Šipka vpravo

Jednostki w kompleksie

Budova Patro Apartmán č. Celková plocha Užitná plocha Dispozice Balkon Terasa Cena m2 Celková cena Stav
A 0 101A 47,46 39,69 2kk ne ano ----------- ----------- Prodáno
A 0 102A 47,46 39,69 2kk ne ano ----------- ----------- Prodáno
A 0 103A 47,46 39,69 2kk ne ano ----------- ----------- Prodáno
A 0 104A 53,38 44,65 2kk ne ano ----------- ----------- Prodáno
A 0 105A 53,38 44,65 2kk ne ano ----------- ----------- Prodáno
A 0 106A 47,46 39,69 2kk ne ano ----------- ----------- Prodáno
A 0 107A 54,94 45,94 2kk ne ano ----------- ----------- Prodáno
A 1 201A 47,46 39,69 2kk ne ano ----------- ----------- Prodáno
A 1 202A 47,46 39,69 2kk ne ano ----------- ----------- Prodáno
A 1 203A 47,46 39,69 2kk ne ano ----------- ----------- Prodáno
A 1 204A 36,06 30,16 1kk ne ano ----------- ----------- Prodáno
A 1 205A 34,32 28,7 1kk ano ne ----------- ----------- Prodáno
A 1 206A 36,06 30,16 1kk ano ne ----------- ----------- Prodáno
A 1 207A 47,46 39,69 2kk ne ano ----------- ----------- Prodáno
A 1 208A 47,46 39,69 2kk ne ano ----------- ----------- Prodáno
A 1 209A 47,46 39,69 2kk ne ano ----------- ----------- Prodáno
A 1 210A 37,16 31,08 1kk ano ne ----------- ----------- Prodáno
A 1 211A 51,94 43,44 2kk ano ne ----------- ----------- Zarezervováno
A 1 212A 51,94 43,44 2kk ano ne ----------- ----------- Prodáno
A 1 213A 40,60 33,96 1kk ne ano ----------- ----------- Prodáno
A 1 214A 40,60 33,96 1kk ne ano ---------- ----------- Volný Rezervovat
A 1 215A 51,94 43,44 2kk ano ne 1 664 € 86 428 € Volný Rezervovat
A 1 216A 59,41 49,69 2kk ano ne ----------- ----------- Prodáno
A 2 301A 51,94 43,44 2kk ano ne 1 724 € 89 545 € Volný Rezervovat
A 2 302A 51,94 43,44 2kk ano ne 1 724 € 89 545 € Volný Rezervovat
A 2 303A 51,94 43,44 2kk ano ne ----------- ----------- Prodáno
A 2 304A 44,42 37,15 1kk ano ne 1 814 € 80 580 € Volný Rezervovat
A 2 305A 45,21 37,81 1kk ano ne ----------- ----------- Prodáno
A 2 306A 51,94 43,44 2kk ano ne ----------- ------------ Prodáno
A 2 307A 51,94 43,44 2kk ano ne ----------- ----------- Prodáno
A 2 308A 51,94 43,44 2kk ano ne ----------- ----------- Prodáno
A 2 309A 51,94 43,44 2kk ano ne ----------- ------------ Prodáno
A 2 310A 51,94 43,44 2kk ano ne ----------- ----------- Prodáno
A 2 311A 51,94 43,44 2kk ano ne ----------- ----------- Prodáno
A 2 312A 57,87 48,4 2kk ano ne ----------- ----------- Prodáno
A 2 313A 57,87 48,4 2kk ano ne 1 754 € 101 504 € Volný Rezervovat
A 2 314A 51,94 43,44 2kk ano ne ----------- ----------- Prodáno
A 2 315A 59,41 49,69 2kk ano ne 1 724 € 102 423 € Volný Rezervovat
A 3 401A 51,94 43,44 2kk ano ne 1 754 € 91 103 € Volný Rezervovat
A 3 402A 51,94 43,44 2kk ano ne ----------- ----------- Prodáno
A 3 403A 51,94 43,44 2kk ano ne 1 754 € 91 103 € Volný Rezervovat
A 3 404A 40,57 33,92 1kk ano ne 1 754 € 71 160 € Volný Rezervovat
A 3 405A 38,82 32,45 1kk ano ne ----------- ----------- Prodáno
A 3 406A 40,57 33,92 1kk ano ne 1 724 € 69 943 € Volný Rezervovat
A 3 407A 51,94 43,44 2kk ano ne ----------- ----------- Prodáno
A 3 408A 51,94 43,44 2kk ano ne ----------- ----------- Prodáno
A 3 409A 51,94 43,44 2kk ano ne ----------- ----------- Prodáno
A 3 410A 51,94 43,44 2kk ano ne ----------- ----------- Prodáno
A 3 411A 51,94 43,44 2kk ano ne ----------- ----------- Prodáno
A 3 412A 51,94 43,44 2kk ano ne ----------- ----------- Prodáno
A 3 413A 57,87 48,4 2kk ano ne ----------- ----------- Prodáno
A 3 414A 57,87 48,4 2kk ano ne ----------- ----------- Prodáno
A 3 415A 51,94 43,44 2kk ano ne ----------- ----------- Prodáno
A 3 416A 59,41 49,69 2kk ano ne ----------- ----------- Prodáno
A 4 501A 51,94 43,44 2kk ano ne ----------- ----------- Prodáno
A 4 502A 51,94 43,44 2kk ano ne ----------- ----------- Prodáno
A 4 503A 51,94 43,44 2kk ano ne ----------- ----------- Prodáno
A 4 504A 40,57 33,92 1kk ano ne ----------- ----------- Prodáno
A 4 505A 38,82 32,45 1kk ano ne ----------- ----------- Prodáno
A 4 506A 40,57 33,92 1kk ano ne 1 724 € 69 943 € Volný Rezervovat
A 4 507A 51,94 43,44 2kk ano ne ----------- ----------- Prodáno
A 4 508A 51,94 43,44 2kk ano ne ----------- ----------- Prodáno
A 4 509A 51,94 43,44 2kk ano ne ----------- ----------- Prodáno
A 4 510A 51,94 43,44 2kk ano ne ----------- ----------- Prodáno
A 4 511A 51,94 43,44 2kk ano ne ----------- ----------- Prodáno
A 4 512A 51,94 43,44 2kk ano ne ----------- ----------- Prodáno
A 4 513A 57,87 48,4 2kk ano ne ----------- ----------- Prodáno
A 4 514A 57,87 48,4 2kk ano ne ----------- ----------- Prodáno
A 4 515A 51,94 43,44 2kk ano ne ----------- ----------- Prodáno
A 4 516A 59,41 49,69 2kk ano ne 1 815 € 107 829 € Volný Rezervovat
A 5 601A 51,94 43,44 2kk ano ne ----------- ----------- Prodáno
A 5 602A 51,94 43,44 2kk ano ne ----------- ----------- Prodáno
A 5 603A 51,94 43,44 2kk ano ne ----------- ----------- Prodáno
A 5 604A 40,57 33,92 1kk ano ne ----------- ----------- Prodáno
A 5 605A 38,82 32,45 1kk ano ne ----------- ----------- Prodáno
A 5 606A 40,57 32,92 1kk ano ne 1 754 € 71 160 € Volný Rezervovat
A 5 607A 51,94 43,44 2kk ano ne ----------- ----------- Prodáno
A 5 608A 51,94 43,44 2kk ano ne ----------- ----------- Zarezervováno
A 5 609A 51,94 43,44 2kk ano ne ----------- ----------- Prodáno
A 5 610A 51,94 43,44 2kk ano ne ----------- ----------- Prodáno
A 5 611A 51,94 43,44 2kk ano ne ----------- ----------- Prodáno
A 5 612A 51,94 43,44 2kk ano ne ----------- ----------- Prodáno
A 5 613A 57,87 48,4 2kk ano ne ----------- ----------- Prodáno
A 5 614A 57,87 48,4 2kk ano ne ----------- ----------- Prodáno
A 5 615A 51,94 43,44 2kk ano ne ----------- ----------- Prodáno
A 5 616A 59,41 49,69 2kk ano ne ----------- ----------- Prodáno
A 6 701A 58,02 48,53 2kk ano ne ----------- ----------- Prodáno
A 6 702A 83,99 70,24 3kk ano ne ----------- ----------- Prodáno
A 6 703A 95,14 79,57 3kk ano ne ----------- ----------- Prodáno
A 6 704A 87,21 72,94 3kk ano ne ----------- ----------- Prodáno
A 6 705A 95,06 79,5 3kk ano ne ----------- ----------- Prodáno
A 6 706A 62,85 52,56 2kk ne ano ----------- ----------- Prodáno
B 0 101B 53,88 45,94 2kk ne ano 1 664 € 89 656 € Volný Rezervovat
B 0 102B 46,55 39,69 2kk ne ano ----------- ----------- Prodáno
B 0 103B 52,37 44,65 2kk ne ano ----------- ----------- Prodáno
B 0 104B 52,37 44,65 2kk ne ano ----------- ----------- Prodáno
B 0 105B 46,55 39,69 2kk ne ano ----------- ----------- Prodáno
B 0 106B 46,55 39,69 2kk ne ano ----------- ----------- Prodáno
B 0 107B 47,46 40,46 2kk ne ano ----------- ----------- Prodáno
B 1 201B 58,28 49,69 2kk ano ne ----------- ----------- Prodáno
B 1 202B 50,95 43,44 2kk ano ne ----------- ----------- Prodáno
B 1 203B 39,83 33,96 1kk ano ne ----------- ----------- Prodáno
B 1 204B 39,83 33,96 1kk ano ne ----------- ----------- Prodáno
B 1 205B 50,95 43,44 2kk ano ne ----------- ----------- Prodáno
B 1 206B 50,95 43,44 2kk ano ne ----------- ----------- Prodáno
B 1 207B 36,45 31,08 1kk ano ne ----------- ----------- Prodáno
B 1 208B 46,55 39,69 2kk ne ano ----------- ----------- Prodáno
B 1 209B 46,55 39,69 2kk ne ano ----------- ----------- Prodáno
B 1 210B 46,55 39,69 2kk ne ano ----------- ----------- Prodáno
B 1 211B 35,37 30,16 1kk ano ne ----------- ----------- Prodáno
B 1 212B 33,66 28,7 1kk ano ne ----------- ----------- Prodáno
B 1 213B 35,37 30,16 1kk ano ne ----------- ----------- Prodáno
B 1 214B 46,55 39,69 2kk ne ano ----------- ----------- Prodáno
B 1 215B 46,55 39,69 2kk ne ano ----------- ----------- Prodáno
B 1 216B 46,55 39,69 2kk ne ano ----------- ----------- Prodáno
B 2 301B 58,28 49,69 2kk ano ne ----------- ----------- Prodáno
B 2 302B 50,95 43,44 2kk ano ne ----------- ----------- Prodáno
B 2 303B 56,77 48,4 2kk ano ne ----------- ----------- Prodáno
B 2 304B 56,77 48,4 2kk ano ne ----------- ----------- Prodáno
B 2 305B 50,95 43,44 2kk ano ne ----------- ----------- Prodáno
B 2 306B 50,95 43,44 2kk ano ne ----------- ----------- Prodáno
B 2 307B 50,95 43,44 2kk ano ne ----------- ----------- Prodáno
B 2 308B 50,95 43,44 2kk ano ne ----------- ----------- Prodáno
B 2 309B 50,95 43,44 2kk ano ne ----------- ----------- Prodáno
B 2 310B 50,95 43,44 2kk ano ne ----------- ----------- Prodáno
B 2 311B 44,34 37,81 1kk ano ne ----------- ----------- Prodáno
B 2 312B 43,57 37,15 1kk ano ne ----------- ----------- Prodáno
B 2 313B 50,95 43,44 2kk ano ne ----------- ----------- Prodáno
B 2 314B 50,95 43,44 2kk ano ne ----------- ----------- Prodáno
B 2 315B 50,95 43,44 2kk ano ne ----------- ----------- Prodáno
B 3 401B 58,28 49,69 2kk ano ne ----------- ----------- Prodáno
B 3 402B 50,95 43,44 2kk ano ne ----------- ----------- Prodáno
B 3 403B 56,77 48,4 2kk ano ne ----------- ----------- Prodáno
B 3 404B 56,77 48,4 2kk ano ne ----------- ----------- Prodáno
B 3 405B 50,95 43,44 2kk ano ne ----------- ----------- Prodáno
B 3 406B 50,95 43,44 2kk ano ne ----------- ----------- Prodáno
B 3 407B 50,95 43,44 2kk ano ne ----------- ----------- Prodáno
B 3 408B 50,95 43,44 2kk ano ne ----------- ----------- Prodáno
B 3 409B 50,95 43,44 2kk ano ne ----------- ----------- Prodáno
B 3 410B 50,95 43,44 2kk ano ne ----------- ----------- Prodáno
B 3 411B 39,78 33,92 1kk ano ne ----------- ----------- Prodáno
B 3 412B 38,06 32,45 1kk ano ne ----------- ----------- Prodáno
B 3 413B 39,78 33,92 1kk ano ne ----------- ----------- Prodáno
B 3 414B 50,95 43,44 2kk ano ne ----------- ----------- Prodáno
B 3 415B 50,95 43,44 2kk ano ne ----------- ----------- Prodáno
B 3 416B 50,95 43,44 2kk ano ne ----------- ----------- Prodáno
B 4 501B 58,28 49,69 2kk ano ne ----------- ----------- Prodáno
B 4 502B 50,95 43,44 2kk ano ne ----------- ----------- Prodáno
B 4 503B 56,77 48,4 2kk ano ne ----------- ----------- Prodáno
B 4 504B 56,77 48,4 2kk ano ne ----------- ----------- Prodáno
B 4 505B 50,95 43,44 2kk ano ne ----------- ----------- Prodáno
B 4 506B 50,95 43,44 2kk ano ne ----------- ----------- Prodáno
B 4 507B 50,95 43,44 2kk ano ne ----------- ----------- Prodáno
B 4 508B 50,95 43,44 2kk ano ne ----------- ----------- Prodáno
B 4 509B 50,95 43,44 2kk ano ne ----------- ----------- Prodáno
B 4 510B 50,95 43,44 2kk ano ne ----------- ----------- Prodáno
B 4 511B 39,78 33,92 1kk ano ne ----------- ----------- Prodáno
B 4 512B 38,06 32,45 1kk ano ne ----------- ----------- Prodáno
B 4 513B 39,78 33,92 1kk ano ne ----------- ----------- Prodáno
B 4 514B 50,95 43,44 2kk ano ne ----------- ----------- Prodáno
B 4 515B 50,95 43,44 2kk ano ne ----------- ----------- Prodáno
B 4 516B 50,95 43,44 2kk ano ne ----------- ----------- Prodáno
B 5 601B 58,28 49,69 2kk ano ne ----------- ----------- Zarezervováno
B 5 602B 50,95 43,44 2kk ano ne ----------- ----------- Prodáno
B 5 603B 56,77 48,4 2kk ano ne ----------- ----------- Prodáno
B 5 604B 56,77 48,4 2kk ano ne ----------- ----------- Prodáno
B 5 605B 50,95 43,44 2kk ano ne ----------- ----------- Prodáno
B 5 606B 50,95 43,44 2kk ano ne ----------- ----------- Prodáno
B 5 607B 50,95 43,44 2kk ano ne ----------- ----------- Prodáno
B 5 608B 50,95 43,44 2kk ano ne ----------- ----------- Prodáno
B 5 609B 50,95 43,44 2kk ano ne ----------- ----------- Prodáno
B 5 610B 50,95 43,44 2kk ano ne ----------- ----------- Prodáno
B 5 611B 39,78 33,92 1kk ano ne ----------- ----------- Prodáno
B 5 612B 38,06 32,45 1kk ano ne ----------- ----------- Prodáno
B 5 613B 39,78 33,92 1kk ano ne ----------- ----------- Prodáno
B 5 614B 50,95 43,44 2kk ano ne ----------- ----------- Prodáno
B 5 615B 50,95 43,44 2kk ano ne ----------- ----------- Prodáno
B 5 616B 50,95 43,44 2kk ano ne ----------- ----------- Prodáno
B 6 701B 52,56 61,65 2kk ne ano ----------- ----------- Prodáno
B 6 702B 93,26 79,5 3kk ano ne ----------- ----------- Prodáno
B 6 703B 85,56 72,94 3kk ano ne ----------- ----------- Prodáno
B 6 704B 93,33 79,57 3kk ano ne ----------- ----------- Prodáno
B 6 705B 82,39 70,24 3kk ano ne ----------- ----------- Prodáno
B 6 706B 56,92 48,53 2kk ano ne ----------- ----------- Prodáno
C 0 101C 80,35 67,43 3kk ne ano 1 870 € 150 255 € Volný Rezervovat
C 0 102C 80,35 67,43 3kk ne ano 1 870 € 150 255 € Volný Rezervovat
C 0, 1, 2 103C 152,91 128,33 3kk ano ano 2 530 € 386 862 € Volný Rezervovat
C 0, 1, 2 104C 152,91 128,33 3kk ano ano 2 530 € 386 862 € Volný Rezervovat
C 1 201C 80,35 67,43 3kk ano ne 1 870 € 150 255 € Volný Rezervovat
C 1 202C 80,35 67,43 3kk ano ne 1 870 € 150 255 € Volný Rezervovat
C 2 301C 81,33 68,26 3kk ano ne 2 310 € 187 872 € Volný Rezervovat
C 2 302C 81,33 68,26 3kk ano ne ----------- ----------- Prodáno
Sklep
240 m
Lekarz
720 m
Kawiarnia
350 m
Restauracja
170 m
Bar
310 m
Szkoła/przedszkole
700 m

Podoba Ci się ta nieruchomość?

Skontaktuj się z nami

Zainteresowany tą nieruchomością, ale nadal nie jesteś pewien? Umów się z nami na spotkanie w naszym biurze, a wszystkie szczegóły omówimy z Tobą osobiście.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00