Polychrono, wyposażenie apartamentu 3 pokoje

Polychrono, Grecja – ID 9237
145,000 €
Powierzchnia 60 m2
Usposobienie 3 pokojowe mieszkanie
Piętro 2/2
Morze 250 m
Stan Gotowe
Sezon Cały rok

Apartament do letniego lub stałego zamieszkania w kwitnącym mieście Polychrono. Posiada dwa balkony, dwie sypialnie, w pełni wyposażoną łazienkę i kuchnię z salonem, a wszystko to na powierzchni około 60 m2 powierzchni mieszkalnej. Sprzedając, właściciele przekażą wszystkie meble i urządzenia elektryczne. Szopa została zbudowana w 2004 roku i jest w oryginalnym stanie. Spacer do plaży wynosi 250 metrów, a zakupy są również w odległości spaceru.

Polychrono to nadmorskie miasto, w którym niegdyś znajdowało się starożytne miasto Neapolis. Odkopane pozostałości obejmują akropol na wzgórzu i wczesnochrześcijański kościół z marmurowymi kolumnami. Niewielkie Muzeum Folkloru prezentuje tkaniny, narzędzia i dokumenty historyczne. Młyn, położony wśród lasów i sosen, pokazuje, jak w przeszłości tłoczono oliwę z oliwek. Można wypożyczyć łodzie i skutery wodne, a wzdłuż wybrzeża znajdują się bary i restauracje serwujące owoce morza.

Jeśli chcesz uzyskać więcej informacji lub zwiedzić tę nieruchomość, skontaktuj się z nami. Ta nieruchomość obiecuje lukratywny zwrot z inwestycji i wyjątkowe wrażenia.

Jesteśmy agencją nieruchomości z wieloletnim doświadczeniem. Profesjonalnie i uczciwie doradzimy w wyborze. Zadbamy o to, aby zakup wybranej nieruchomości przebiegł sprawnie i bezproblemowo. Możemy zorganizować i zabezpieczyć cały proces przeniesienia własności zdalnie i bez zbędnych podróży. W tym wszystkie dokumenty dotyczące przeniesienia własności, w tym przeniesienie mediów i wszystkie rejestracje.

Sprawdź naszą stronę internetową, aby uzyskać więcej interesujących i aktualnych ofert.

Zespół Mojenemovitostumore

Piętro
2
Liczba pięter
2
Usposobienie
3 pokojowe mieszkanie
Powierzchnia
60 m2
Powierzchnia użytkowa
60 m2
Sklep
120 m
Lekarz
130 m
Kawiarnia
10 m
Restauracja
10 m
Bar
300 m
Szkoła/przedszkole
190 m

Podoba Ci się ta nieruchomość?

Skontaktuj się z nami

Zainteresowany tą nieruchomością, ale nadal nie jesteś pewien? Umów się z nami na spotkanie w naszym biurze, a wszystkie szczegóły omówimy z Tobą osobiście.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00