Wille inwestycyjne na Cyprze 5% zniżki trzy piętra, cztery łazienki i basen

Trikomo, Cypr – ID 9712
400,000 €
Powierzchnia 200 m2
Usposobienie 3 pokoje + oddzielna kuchnia
Morze 300 m
Stan W budowie
Sezon Cały rok

Czy chcesz bezpiecznie chronić swoje finanse przed inflacją? Szukasz nieruchomości na Cyprze bezpośrednio od dewelopera? Trafiłeś we właściwe miejsce. Z nami nie płacisz prowizji za pośrednictwo w transakcji, jesteśmy agentami dewelopera, kupujesz bezpośrednio od sprzedającego. Jesteśmy liderem na rynku z ponad 1000 zadowolonych klientów nad morzem, mamy największą ofertę na Cyprze, sprawdź nasze opinie.

Magazyn Forbes uznał Cypr Północny za najlepszą inwestycję nad morzem po raz drugi od 2021 roku. Jesteśmy niezwykle dumni z tego, że jesteśmy absolutnymi pionierami w oferowaniu nieruchomości na Cyprze Północnym na rynku czeskim.

Obecnie oferujemy możliwość nabycia willi inwestycyjnej w tym projekcie hotelowym na bezkonkurencyjnych warunkach. Oferujemy wyjątkową promocję: pod pewnymi warunkami można uzyskać 5% zniżki na cenę nieruchomości od dewelopera.

Pod pewnymi warunkami możemy uzyskać do - 5% poniżej ceny rynkowej, zainteresowanych proszę o kontakt.

Data przekazania willi to około rok, półtora roku. Ale można spłacić do 36 miesięcy bez żadnych podwyżek! Z 70 willi w projekcie, tylko kilka pozostaje dostępnych.

Po przekazaniu za półtora roku możemy od razu wynająć willę i częściowo zapłacić cenę zakupu, mamy 3-letni plan spłaty bez żadnych podwyżek! Możemy pomóc w wynajmie, sami mamy willę inwestycyjną w tym projekcie.

Wille 3+1 mają trzy piętra, cztery łazienki, duży taras na dachu, na którym można zbudować pergolę, grill i jaccuzi. Wszystkie znajdują się 300 m od plaży na Cyprze. Projekt będzie również obejmował luksusowy klub jachtowy. Wille mają również własny basen. Obok wspaniałego parku wodnego jest to naprawdę doskonała inwestycja do wynajęcia i zaoszczędzenia pieniędzy.

Sami mamy doświadczenie w tych projektach, aby uzyskać więcej informacji na temat zwrotu i świetnego planu płatności oraz innych korzyści z naszej firmy, skontaktuj się z nami.

Projekt ma bogatą infrastrukturę w samym ośrodku i wzdłuż plaży. Można korzystać ze spa, basenów, fitness, placów zabaw, parków wodnych, kawiarni, restauracji, barów plażowych i wielu innych. Dzięki karcie klienta zapewnimy Ci dostęp do całej infrastruktury wszystkich projektów tego dewelopera na całej wyspie.

Deweloper z dumą prezentuje kartę członkowską, która pozwala klientom cieszyć się wyjątkowymi przywilejami i korzyściami we wszystkich projektach dewelopera, w tym dostęp do infrastruktury dewelopera i 10% zniżki w restauracjach + inne korzyści.

Sami jesteśmy właścicielami nieruchomości i doskonale znamy lokalny rynek. Zajmiemy się wszystkimi usługami przed i po sprzedaży, w tym wynajmem nieruchomości.

Można to kupić na raty

Jestem zainteresowany
Finansowanie
Liczba pięter
3
Usposobienie
3 pokoje + oddzielna kuchnia
Widok na morze
Tak
Powierzchnia
200 m2
Działka
200 m2
Powierzchnia użytkowa
120 m2
Taras
67 m2
Basen
Tak
Powierzchnia budynku
150 m2
Parking
Tak
Recepcja
Recepcja
Restauracja
Restauracja
Ochrona
Ochrona
Zadbany teren zielony
Zadbany teren zielony
Sklep
4 km
Lekarz
22 km
Kawiarnia
360 m
Restauracja
70 m
Bar
370 m
Szkoła/przedszkole
6 km

Podoba Ci się ta nieruchomość?

Skontaktuj się z nami

Zainteresowany tą nieruchomością, ale nadal nie jesteś pewien? Umów się z nami na spotkanie w naszym biurze, a wszystkie szczegóły omówimy z Tobą osobiście.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00