Referencje

Zanim podejmiesz decyzję o zakupie nieruchomości za granicą, najpierw dobrze sprawdź, kto cię obsługuje. My pochodzimy z krajów, z których oferujemy nieruchomości, dlatego dobrze znamy lokalne prawo i możemy zapewnić ci pełen serwis na miejscu. Przeczytaj, co mówią o naszych usługach klienci.

Nasze nagrody i certyfikaty
proverenaspolecnost.cz  proverenaspolecnost.cz  proverenaspolecnost.cz  proverenaspolecnost.cz

Witam, chciałbym podzielić się moim doświadczeniem z moją nieruchomością nad morzem. Kupiliśmy mieszkanie w Albanii w październiku 2023 roku, a nasz transfer odbył się w ciągu miesiąca, wszystko poszło gładko i nie było żadnych komplikacji. Muszę również pochwalić panią Vasilevę za jej profesjonalizm, cierpliwość i pomoc.
Hanka P.
Niedawno kupiłem nieruchomość od Mojenemovitostumore.cz i nie mogłem być bardziej zadowolony. Ich obsługa jest absolutnie świetna i profesjonalna. Od początku do końca byli bardzo przychylni i chętni do pomocy na każdym etapie procesu zakupu. Komunikacja była doskonała, na wszystkie moje pytania odpowiadali szybko. Nieruchomość, którą kupiłem, była w idealnym stanie, zgodnie z obietnicą, a cały proces przekazania był płynny. Mogę ich gorąco polecić każdemu, kto rozważa zakup nieruchomości. To prawdziwi profesjonaliści, którzy zadbają o Twoje potrzeby i upewnią się, że wszystko przebiega sprawnie.
Jan D.
Mój mąż i ja kupiliśmy nieruchomość trzy miesiące temu i jesteśmy absolutnie zadowoleni z naszej decyzji. Cieszymy się, że w końcu wybraliśmy My Property by the Sea, która zapewniła doskonałą obsługę i pomogła nam znaleźć idealny dom dla naszej rodziny. Z poważaniem, Jarmila i Zdeněk
Jarmila P.
Delegat Aleksander jest wspaniałą i bardzo miłą osobą. Jeszcze raz dziękuję całej rodzinie. Z niecierpliwością czekamy na morze :-).
Alena S.

Zostaw recenzję

Będzie nam miło, jeśli podzielisz się swoim doświadczeniem z naszymi usługami z innymi. Doceniamy wszelkie opinie, dzięki którym możemy jeszcze lepiej zaspokoić nasze usługi.

Jeśli jesteś zainteresowany spotkaniem z nami, nie wahaj się odwiedzić naszego biura, jesteśmy tu dla Ciebie.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00