Poznaj Albanię

Nie jesteś pewien? Przyjdź do nas, aby zobaczyć oferowane nieruchomości.

Poznaj Albanię


Jesteś zainteresowany nieruchomością w Albanii i chciałbyś zobaczyć ją osobiście i zwiedzić okolicę? A może jeszcze nie byłeś w Albanii? Zapraszamy do odwiedzenia nas, gdzie nie tylko zobaczysz nieruchomości z naszym delegatem, ale także będziesz miał okazję odkryć piękno Albanii.


Ważne uwagi:
- Po zakupie nieruchomości od nas, cena pakietu zostanie odjęta od całkowitej ceny zakupu. Depozyt ten zostanie zasadniczo zwrócony w postaci zniżki na nieruchomość.
- Podróż z Pragi, Wiednia lub Frankfurtu do Tirany organizujesz we własnym zakresie.
- Podana cena dotyczy pobytu 2 osób na 3 noce w hotelu.
- Konkretne harmonogramy wycieczek będą ustalane indywidualnie z delegatem.

Podana cena dotyczy pobytu 2 osób na 3 noce w hotelu.

Podana cena dotyczy pobytu 2 osób na 3 noce w hotelu.

Co oferujemy
Pakiet Premium za 11 900 CZK dla 2 osób na 3 noce
Pakiet Standard za 9 900 CZK dla 2 osób na 3 noce

Pakiet Premium:
- Transfer z lotniska i z powrotem na lotnisko
- Zakwaterowanie w wybranym hotelu
- Zwiedzanie z profesjonalnym opiekunem
- Organizacja transportu podczas całego pobytu

Zakres pakietu standardowego:
- Zakwaterowanie w wybranym przez nas hotelu
- Zwiedzanie z profesjonalnym delegatem
- Transport podczas całego pobytu

Co będzie czekać na Ciebie na miejscu
Dzień 1

- Po wylądowaniu na lotnisku w Tiranie zostaniesz powitany przez kierowcę ze znakiem i bezpiecznie przetransportowany do wybranego hotelu.
- Po przybyciu do hotelu spokojnie się zameldujesz.
- Ciesz się odpoczynkiem po męczącej podróży i naładuj baterie na nadchodzące zwiedzanie.

Dzień 2

>

- Rano zostaniesz powitany przed hotelem przez jednego z naszych delegatów i razem wyruszycie na wycieczkę po wybranych obiektach. Delegat zadba o to, abyś miał dużo czasu na obejrzenie apartamentów. Nasz transport firmowy będzie do Państwa dyspozycji przez cały dzień.
- Nieruchomości będą dostosowane do Państwa wymagań. Delegat przygotuje również inne opcje, w zależności od preferencji i potrzeb.
- Oprócz oglądania nieruchomości, delegat pokaże różne plaże i szczegółowo wyjaśni zalety każdej lokalizacji. Pomoże ci to lepiej zrozumieć potencjał każdej z nich w zakresie inwestycji lub użytku osobistego.
- Po wycieczkach delegat odwiezie cię z powrotem do hotelu, gdzie będziesz mógł się zrelaksować i przyswoić zdobyte informacje.

Dzień 3

- Rano delegat odwiezie cię do hotelu, gdzie będziesz mógł się zrelaksować i przyswoić zdobyte informacje.

- Rano delegat będzie ponownie gotowy i razem wyruszycie na drugą część wycieczki.
- Po wycieczkach wypijecie razem kawę lub zjecie lunch, podczas którego ponownie omówicie wszystkie opcje ze swoim delegatem.
- Jeśli nie masz zaplanowanych dalszych wycieczek, możesz wykorzystać resztę dnia na krótkie zwiedzanie Albanii, aby jak najlepiej wykorzystać swój pobyt. Z przyjemnością udzielimy wskazówek na temat miejsc wartych odwiedzenia.


Dzień 4

- Rano kierowca odbierze Cię z hotelu i bezpiecznie zabierze z powrotem na lotnisko w Tiranie.

Co otrzymasz od nas?
Profesjonalny delegat: Delegat będzie do Twojej dyspozycji podczas całego pobytu. Pomoże on w oglądaniu nieruchomości, odpowie na pytania i udzieli cennych porad dotyczących decyzji inwestycyjnych.


Property Tours: Podczas pobytu będziesz miał możliwość obejrzenia wybranych nieruchomości. Delegat oprowadzi Cię po każdej nieruchomości i zapewni wystarczająco dużo czasu na zwiedzanie.


Interesujące miejsca: Możesz także wybrać się na krótką wycieczkę krajoznawczą po Albanii, aby odkryć piękno tego kraju. Twój delegat może polecić interesujące miejsca i wskazówki dotyczące wycieczek.


Konsultacje i dyskusje: Oprócz wycieczek, będziesz miał okazję omówić swoje preferencje i wymagania dotyczące nieruchomości z delegatem. Wspólne kawy i lunche będą okazją do dogłębnych konsultacji i pogłębienia wiedzy.


Transfer: Po przybyciu na lotnisko nasz kierowca odbierze Cię i bezpiecznie przewiezie do wybranego hotelu. Zabierze Cię również z powrotem na lotnisko w momencie odlotu.


Zakwaterowanie: Wybierzemy dobrze położony hotel, który jest dobrze utrzymany, czysty i spełnia Twoje wymagania.


Chcesz uzyskać więcej informacji o pakietach bez zobowiązań? Skontaktuj się z nami pod numerem +420 774 331 717 lub e-mailem: Vasileva@mojenemovitostumore.cz

>

Rejestracja na wycieczkę inwestycyjną

Albania 21. 11. 2023 - 30. 11. 2023