3 Sypialnie, Apartament blisko centrum, z garażem, Benidorm, Hiszpania

Benidorm, Hiszpania – ID 6081
96,000 €
Powierzchnia 65 m2
Usposobienie 3 pokojowe mieszkanie
Piętro 3/4
Morze 950 m
Stan Gotowe

Oferujemy Państwu całkowicie odnowiony apartament w Benidorm. Posiada 2 sypialnie, 1 łazienkę, salon z aneksem kuchennym, basen i parking, concierge 24 godziny, wszystkie meble wliczone w cenę, obszar z wszystkimi udogodnieniami, supermarket kilka kroków od hotelu, przystanek autobusowy na ulicy, bary, mieszkanie jest odnowione w tym nowe meble, znajduje się w odległości krótkiego spaceru od centrum Benidorm i jest mniej niż kilometr od plaż morskich Benidorm. Pomimo całkowitej powierzchni 65m2, apartament oferuje mnóstwo miejsca i zapewni mały kawałek raju na wakacje w Hiszpanii. Dzięki garażowi zapewni wygodę parkowania. Apartament nadaje się również jako świetna inwestycja.

Drodzy klienci, żyjemy w dziwnych czasach, gdzie w ciągu ostatnich kilku lat wiele odeszło od normy. Jednak we wszystkim co złe jest coś dobrego. Zaczęliśmy w większym stopniu korzystać z technologii i nauczyliśmy się jak oszczędzać czas i środki naszych klientów. Obecnie każdy z nas może zajrzeć na google view (lokalizacja i okolice), YouTube (lokalizacja, najbliższe plaże i atrakcje) oraz Booking (recenzje). Te technologie w połączeniu z podglądem online pomagają bardzo szczegółowo przyjrzeć się danej nieruchomości w czasie rzeczywistym i z zacisza własnej kanapy. Mamy możliwość znacznie bardziej adekwatnej oceny plusów i minusów danej nieruchomości. Nie musimy już stresować się fizyczną inspekcją i prowadzić notatek z każdej oglądanej nieruchomości. Cały proces przeniesienia własności możemy zorganizować i zabezpieczyć zdalnie i bez zbędnych podróży. W tym wszystkie dokumenty związane z przeniesieniem własności, w tym media i wszystkie rejestracje, łącznie z obsługą posprzedażową i organizacją ewentualnego najmu. Możesz kupić swój wymarzony apartament nad morzem z komfortu swojego domu i właśnie teraz w bardzo przystępnej cenie. Nasi klienci nigdy nie czekają w kolejkach i mają od nas wszelką pomoc i informacje, których potrzebują

Piętro
3
Liczba pięter
4
Usposobienie
3 pokojowe mieszkanie
Powierzchnia
65 m2
Powierzchnia użytkowa
55 m2
Garaż
Tak
Parking
Tak
Piwnica
Tak
Sklep
90 m
Lekarz
210 m
Kawiarnia
80 m
Restauracja
60 m
Bar
150 m
Szkoła/przedszkole
250 m

Podoba Ci się ta nieruchomość?

Skontaktuj się z nami

Zainteresowany tą nieruchomością, ale nadal nie jesteś pewien? Umów się z nami na spotkanie w naszym biurze, a wszystkie szczegóły omówimy z Tobą osobiście.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00