3 sypialnie, wszechstronny apartament ze wspólnym basenem , Benidorm , Hiszpania

Benidorm, Hiszpania – ID 6140
175,000 €
Powierzchnia 95 m2
Usposobienie 3 pokojowe mieszkanie
Piętro 4/4
Morze 750 m
Stan Gotowe

Jesteśmy liderami rynku i ekspertami w zakresie Państwa nieruchomości za granicą. Naszym celem jest wprowadzenie atrakcyjnych nieruchomości za granicą na rynek czeski. Pojedź z nami do Hiszpanii i skorzystaj z naszej wycieczki inwestycyjnej, aby zobaczyć atrakcyjne nieruchomości.

Oferujemy Państwu duży apartament w Benidormie, w doskonałej okolicy ze wszystkimi niezbędnymi usługami, transportem publicznym, supermarketami. Jest to nieruchomość o powierzchni 95 m2, z widokiem na wspólny basen. Posiada 2 duże sypialnie dwuosobowe, 1 dużą łazienkę z wanną, dużą kuchnię, w pełni wyposażoną. Ten apartament znajduje się 750 m od plaży morskiej i 10 minut od centrum Benidorm. Mieszkanie jest gotowe do zamieszkania, a jego lokalizacja sprawia, że jest świetne jako okazja inwestycyjna.

Drodzy klienci, żyjemy w dziwnych czasach, gdzie w ciągu ostatnich kilku lat wiele odeszło od normy. Jednak we wszystkim co złe jest coś dobrego. Zaczęliśmy o wiele bardziej korzystać z technologii i nauczyliśmy się jak oszczędzać czas i środki naszych klientów. Obecnie każdy z nas może zajrzeć do google view (lokalizacja i okolice), YouTube (lokalizacja, najbliższe plaże i atrakcje) oraz Booking (recenzje). Technologie te w połączeniu z podglądem online pomagają bardzo szczegółowo przyjrzeć się danej nieruchomości w czasie rzeczywistym i z zacisza własnej kanapy. Jesteśmy w stanie znacznie adekwatniej ocenić wady i zalety danej nieruchomości. Nie musimy już stresować się fizyczną inspekcją i prowadzić notatek z każdej oglądanej nieruchomości. Możemy zorganizować i zabezpieczyć cały proces przeniesienia własności zdalnie i bez zbędnych podróży. W tym wszystkie dokumenty związane z przeniesieniem własności, w tym media i wszelkie rejestracje, łącznie z obsługą posprzedażową i organizacją ewentualnego najmu. Możesz kupić swój wymarzony apartament nad morzem z komfortu swojego domu i właśnie teraz w bardzo przystępnej cenie. Nasi klienci nigdy nie czekają w kolejkach i mają od nas wszelką pomoc i informacje, których potrzebują

Ten apartament znajduje się w obszarze Rincón de Loix Alto, w budynku zbudowanym w 2002 roku z dużym obszarem gier, 2 basenami, siłownią, kortem tenisowym i sauną, która oferuje obszar Rincón de Loix, rekreację, bary, restauracje, takie jak KFC, Mariano's Bar, Pizzeria Duetto ... hotele, takie jak PALM BEACH BENIDORM, Aparthotel Lux, blisko supermarketu Unide i aptek. Również blisko do szpitala Levante, kliniki pomocniczej El Rincón de Loix, szkół Lope de Vega, Mundomar i Aqualandia.

Piętro
4
Liczba pięter
4
Usposobienie
3 pokojowe mieszkanie
Powierzchnia
95 m2
Powierzchnia użytkowa
85 m2
Parking
Tak
Sklep
150 m
Lekarz
640 m
Kawiarnia
150 m
Restauracja
220 m
Bar
120 m
Szkoła/przedszkole
120 m

Podoba Ci się ta nieruchomość?

Skontaktuj się z nami

Zainteresowany tą nieruchomością, ale nadal nie jesteś pewien? Umów się z nami na spotkanie w naszym biurze, a wszystkie szczegóły omówimy z Tobą osobiście.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00