4+1, 185m2 Penthouse w centrum z dużym tarasem, Benidorm, Hiszpania

Benidorm, Hiszpania – ID 6387
280,000 €
Powierzchnia 185 m2
Usposobienie 4 pokoje + oddzielna kuchnia
Piętro 6/6
Morze 800 m
Stan Gotowe

Jesteśmy liderami rynku i ekspertami w zakresie Państwa nieruchomości za granicą. Naszym celem jest wprowadzenie atrakcyjnych nieruchomości za granicą na rynek czeski. Pojedź z nami do Hiszpanii i skorzystaj z naszej wycieczki inwestycyjnej, aby zobaczyć atrakcyjne nieruchomości.

Oferujemy Państwu duży penthouse w Benidormie, w centrum, w doskonałej okolicy ze wszystkimi niezbędnymi usługami, transportem publicznym, supermarketami. Jest to nieruchomość o powierzchni 188 m2, z dużym tarasem i widokiem na centrum Benidormu. Posiada 4 duże sypialnie dwuosobowe, 1 dużą łazienkę z prysznicem. Duża kuchnia, w pełni wyposażona i duży taras, na który można wejść z kuchni i jednej z sypialni. Ten apartament znajduje się 800m od plaży morskiej i minutę od centrum Benidorm. Mieszkanie jest gotowe do zamieszkania, a jego lokalizacja sprawia, że jest świetne jako okazja inwestycyjna.

Drodzy klienci, żyjemy w dziwnych czasach, gdzie w ciągu ostatnich kilku lat wiele odeszło od normy. Jednak we wszystkim co złe jest coś dobrego. Zaczęliśmy o wiele bardziej korzystać z technologii i nauczyliśmy się jak oszczędzać czas i środki naszych klientów. Obecnie każdy z nas może zajrzeć do google view (lokalizacja i okolice), YouTube (lokalizacja, najbliższe plaże i atrakcje) oraz Booking (recenzje). Technologie te w połączeniu z podglądem online pomagają bardzo szczegółowo przyjrzeć się danej nieruchomości w czasie rzeczywistym i z zacisza własnej kanapy. Jesteśmy w stanie znacznie adekwatniej ocenić wady i zalety danej nieruchomości. Nie musimy już stresować się fizyczną inspekcją i prowadzić notatek z każdej oglądanej nieruchomości. Możemy zorganizować i zabezpieczyć cały proces przeniesienia własności zdalnie i bez zbędnych podróży. W tym wszystkie dokumenty związane z przeniesieniem własności, w tym media i wszelkie rejestracje, łącznie z obsługą posprzedażową i organizacją ewentualnego najmu. Możesz kupić swój wymarzony apartament nad morzem z komfortu swojego domu i właśnie teraz w bardzo przystępnej cenie. Nasi klienci nigdy nie czekają w kolejkach i mają od nas wszelką pomoc i informacje, których potrzebują

Blisko do wszystkich usług: autobus, supermarkety Mas y Mas, Consum, centrum zdrowia Tomás Ortuño, szkoły Ausias marca, CEIP Bautista Lledó, Nuñez de Balboa, Aitana, centrum sportowe Foyetes foietes, stadion miejski Guillermo Amor, straż cywilna, dworzec kolejowy, Suma administracji podatkowej i skarbu, park L'aigüera, ratusz, klinika Benidorm i wiele, wiele. Loft w centrum, prawdziwy luksus... Nieograniczone widoki. Muzyka w całym domu, automatyczne markizy, pergola z przenośnym grillem i wszystko na zewnątrz. Dom jak mało który. Zapraszamy na niezobowiązującą wycieczkę.

Piętro
6
Liczba pięter
6
Usposobienie
4 pokoje + oddzielna kuchnia
Widok na morze
Tak
Powierzchnia
185 m2
Powierzchnia użytkowa
157 m2
Taras
Tak
Parking
Tak
Sklep
60 m
Lekarz
40 m
Kawiarnia
70 m
Restauracja
50 m
Bar
70 m
Szkoła/przedszkole
180 m

Podoba Ci się ta nieruchomość?

Skontaktuj się z nami

Zainteresowany tą nieruchomością, ale nadal nie jesteś pewien? Umów się z nami na spotkanie w naszym biurze, a wszystkie szczegóły omówimy z Tobą osobiście.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00