Apartament inwestycyjny z 2 sypialniami i wspólnym basenem, Benidorm, Hiszpania

Benidorm, Hiszpania – ID 6476
145,000 €
Powierzchnia 65 m2
Usposobienie 2 pokojowe mieszkanie
Piętro 2/2
Morze 900 m
Stan Gotowe

Jesteśmy liderami rynku i ekspertami w zakresie Państwa nieruchomości za granicą. Naszym celem jest wprowadzenie atrakcyjnych nieruchomości za granicą na rynek czeski. Pojedź z nami do Hiszpanii i skorzystaj z naszej wycieczki inwestycyjnej, aby zobaczyć atrakcyjne nieruchomości.

Oferujemy Państwu świetną okazję do zainwestowania w apartament ze wspólnym basenem, 2 pokoje z loggią wyposażoną w dodatkowe łóżko. Jego powierzchnia całkowita wynosi 65m2, a użytkowa 55m2. Znajduje się na drugim piętrze w domu z windą. Mieszkanie jest wyposażone i gotowe do zamieszkania. Mieszkanie znajduje się w pobliżu plaży morskiej.

Drodzy klienci, żyjemy w dziwnych czasach, w których przez ostatnie lata wiele odeszło od normy. Jednak we wszystkim co złe jest coś dobrego. Zaczęliśmy dużo bardziej korzystać z technologii i nauczyliśmy się jak oszczędzać czas i środki naszych klientów. Obecnie każdy z nas może zajrzeć do google view (lokalizacja i okolice), YouTube (lokalizacja, najbliższe plaże i atrakcje) oraz Booking (recenzje). Technologie te w połączeniu z podglądem online pomagają bardzo szczegółowo przyjrzeć się danej nieruchomości w czasie rzeczywistym i z zacisza własnej kanapy. Jesteśmy w stanie znacznie adekwatniej ocenić plusy i minusy danej nieruchomości. Nie musimy już stresować się fizyczną inspekcją i prowadzić notatek z każdej oglądanej nieruchomości. Możemy zorganizować i zabezpieczyć cały proces przeniesienia własności zdalnie i bez zbędnych podróży. W tym wszystkie dokumenty związane z przeniesieniem własności, w tym media i wszelkie rejestracje, łącznie z obsługą posprzedażową i organizacją ewentualnego najmu. Możesz kupić swój wymarzony apartament nad morzem z komfortu swojego domu i właśnie teraz w bardzo przystępnej cenie. Nasi klienci nigdy nie czekają w kolejkach, mają u nas wszelką pomoc i informacje.

Jednym z najważniejszych czynników przy wyborze nowego domu jest wybór odpowiedniego miejsca dla Ciebie.

Położony w pobliżu wszystkich usług, parki, dworzec autobusowy, tramwaj, San Francisco de Asis parafii, remiza, dworzec autobusowy, lokalnej policji, L'illa de Benidorm centrum sportowe, szkoły, takie jak oficjalna szkoła językowa, Maestro Gaspar Lopez , Les Fontanelles przedszkola, Els Tolls, CEIP Gabriel Miró, IES Pere Maria Orts, jak również Bosch i centrów medycznych. Supermarkety konsumenckie, Hiperber, Mercadona, apteki, supermarkety sąsiedzkie, bary, restauracje, kioski, banki, stacje benzynowe, sądy i długie itp. Wspaniała komunikacja z resztą Benidormu, plaże Levante i Poniente w odległości kilku minut i autostrada AP-7 o krok. Bardzo cichy, znajomy i wspaniały obszar mieszkalny do życia. Zapraszam do kontaktu telefonicznego i odwiedzenia nas. Możesz zobaczyć go w każdej chwili.

Piętro
2
Liczba pięter
2
Usposobienie
2 pokojowe mieszkanie
Powierzchnia
65 m2
Powierzchnia użytkowa
55 m2
Loggia
Tak
Parking
Tak
Sklep
60 m
Lekarz
80 m
Kawiarnia
120 m
Restauracja
40 m
Bar
110 m
Szkoła/przedszkole
140 m

Podoba Ci się ta nieruchomość?

Skontaktuj się z nami

Zainteresowany tą nieruchomością, ale nadal nie jesteś pewien? Umów się z nami na spotkanie w naszym biurze, a wszystkie szczegóły omówimy z Tobą osobiście.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00