Duży dom z dużą przestrzenią, Totana, Hiszpania

Totana, Hiszpania – ID 10302
200,000 €
Powierzchnia 6800 m2
Usposobienie nietypowy
Morze 37 000 m
Stan Gotowe

Oferujemy Państwu dwupiętrowy wiejski dom na działce o powierzchni 6 800 m2, całkowicie ogrodzony ze zbiornikiem o powierzchni 104 m2. Nieruchomość składa się z 6 sypialni, 2 łazienek, salonu z dwoma kominkami i w pełni wyposażonej kuchni. Na tej działce znajdują się również inne budynki do użytku rolniczego. Świetna działka pod uprawę, na której znajdują się drzewa oliwne i owocowe. Ten dom znajduje się zaledwie kilka minut od El Saladar Industrial Estate.

Dom jest podzielony na dwa piętra, na piętrze znajduje się 5 dużych sypialni, niektóre z wbudowanymi szafami, dwie z nich ze skośnymi sufitami. Jest też duża łazienka z prysznicem.

Na parterze znajduje się w pełni wyposażona kuchnia, jadalnia i salon na otwartym planie. Wszystkie te pokoje korzystają z dwóch dużych kominków z piecami opalanymi drewnem. Na tym samym piętrze mamy sypialnię i dostęp do dużego pomieszczenia magazynowego o powierzchni 143 m2 do prac rolniczych, gdzie znajduje się również przestronna łazienka.

Na posesji znajduje się kilka dodatkowych budynków do użytku rolniczego lub uprawy oraz duży zbiornik.

Reszta niezabudowanej ziemi jest przeznaczona na strefę tranzytową, obszary ogrodowe, obszar upraw, gdzie mamy drzewa oliwne i owocowe, parking o pojemności kilku pojazdów.

Krótko mówiąc, ta nieruchomość ma ogromny potencjał dla rodziny i przyjaciół oraz doskonałą okazję do rozpoczęcia nowego projektu.

Znajduje się w Totana, Paraje Los Charcos, bardzo blisko strefy przemysłowej El Saladar.

Totana to dobrze skomunikowana gmina w południowo-zachodniej części regionu Murcji, 45 km od miasta Murcja, z około 30 000 mieszkańców. Położona u podnóża pasma górskiego Sierra Espu i obejmująca płaskie równiny rolnicze i górskie lasy porośnięte sosnami, które generują różnorodne zasoby naturalne, które przyczyniają się do lokalnej gospodarki, należy do obszaru znanego jako Comarca del Bajo Guadalentin.

Liczba pięter
2
Usposobienie
nietypowy
Powierzchnia
6800 m2
Działka
6799 m2
Powierzchnia użytkowa
6798 m2
Taras
Tak
Powierzchnia budynku
6750 m2
Parking
Tak
Sklep
650 m
Lekarz
3 km
Kawiarnia
350 m
Restauracja
350 m
Bar
240 m
Szkoła/przedszkole
2 km

Podoba Ci się ta nieruchomość?

Skontaktuj się z nami

Zainteresowany tą nieruchomością, ale nadal nie jesteś pewien? Umów się z nami na spotkanie w naszym biurze, a wszystkie szczegóły omówimy z Tobą osobiście.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00