Niesamowita okazja, duża działka budowlana, La Majada

Mazarrón, Hiszpania – ID 5440
109,995 €
Powierzchnia 51304 m2
Morze 16 000 m

Niesamowita okazja do zakupu dużej działki z pozostałościami domu.

Ta działka częściowo korzysta z naturalnego nawodnienia z wód Rambla de Caete, która znajduje się na południe i zachód od działki. Jej całkowita powierzchnia to 51304m2

Działka znajduje się pomiędzy La Caada Honda i Los Lardines. Jak już wspomniano, na działce stoją pozostałości nieruchomości; jednopiętrowy budynek z fasadą o powierzchni 14m2. składa się z domu i ganku.

Chociaż jest to lokalizacja wiejska, wystarczy dwadzieścia minut jazdy samochodem, aby dotrzeć do plaż Puerto de Mazarron, Bolnuevo itp.

W miejscowości La Majada, liczącej około dwustu mieszkańców, znajduje się kościół, restauracja i bar oraz lokalny sklep działający z czyjegoś domu, a także ośrodek zdrowia. W okolicy znajdują się liczne szlaki piesze i rowerowe, dające możliwość poznania pięknej flory i fauny.

Miasto Mazarron oddalone jest o dziewięć kilometrów i posiada wszystkie lokalne udogodnienia, jakich można się spodziewać w mieście, w tym pocztę i ratusz.

La Majada znajduje się około czterdziestu pięciu minut jazdy od międzynarodowego lotniska w Murcji (Corvera) i Alicante około godziny i piętnastu minut.

Drodzy klienci, żyjemy w dziwnych czasach, gdzie w ciągu ostatnich kilku lat wiele się zmieniło. Jednak we wszystkim co złe jest coś dobrego. Zaczęliśmy w większym stopniu korzystać z technologii i nauczyliśmy się jak oszczędzać czas i środki naszych klientów. Obecnie każdy z nas może zajrzeć na google view (lokalizacja i okolice), YouTube (lokalizacja, najbliższe plaże i atrakcje) oraz Booking (recenzje). Te technologie w połączeniu z oglądaniem online pomagają bardzo szczegółowo przyjrzeć się danej nieruchomości w czasie rzeczywistym i z zacisza własnej kanapy. Jesteśmy w stanie znacznie adekwatniej ocenić wady i zalety danej nieruchomości. Nie musimy już stresować się fizyczną inspekcją i prowadzić notatek z każdej oglądanej nieruchomości. Możemy zorganizować i zabezpieczyć cały proces przeniesienia własności zdalnie i bez zbędnych podróży. W tym wszystkie dokumenty związane z przeniesieniem własności, w tym media i wszelkie rejestracje, łącznie z obsługą posprzedażową i organizacją ewentualnego najmu. Możesz kupić swój wymarzony apartament nad morzem z komfortu swojego domu i właśnie teraz w bardzo przystępnej cenie. Nasi klienci nigdy nie czekają w kolejkach i mają u nas wszelką pomoc i informacje.

Powierzchnia
51304 m2
Sklep
5 km
Lekarz
5 km
Kawiarnia
4 km
Restauracja
1 km
Bar
1 km
Szkoła/przedszkole
4 km

Podoba Ci się ta nieruchomość?

Skontaktuj się z nami

Zainteresowany tą nieruchomością, ale nadal nie jesteś pewien? Umów się z nami na spotkanie w naszym biurze, a wszystkie szczegóły omówimy z Tobą osobiście.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00