Odnowione 3+1 z widokiem na morze, Benidorm, Hiszpania

Benidorm, Hiszpania – ID 6087
125,000 €
Powierzchnia 65 m2
Usposobienie 3 pokoje + oddzielna kuchnia
Piętro 9/12
Morze 600 m
Stan Gotowe

Jesteśmy liderami rynku i ekspertami w zakresie Państwa nieruchomości za granicą. Naszym celem jest wprowadzenie atrakcyjnych nieruchomości za granicą na rynek czeski. Pojedź z nami do Hiszpanii i skorzystaj z naszej wycieczki inwestycyjnej, aby zobaczyć atrakcyjne nieruchomości.

Przynosimy Państwu wspaniałą okazję, apartament 3+1 o powierzchni 65m2, położony na 9 piętrze z widokiem na morze w Residential Ciudad Antena. Dom oferuje ogrodzoną społeczność z ogrodami i portierem.

Piękny odnowiony apartament, umeblowany i wyposażony do wprowadzenia się. Przestronny taras o powierzchni 6m2.

Ładna urbanizacja z parkingiem społeczności (parking) i basenem.

5 min. spacerem od plaży Levante.

Położony bardzo blisko dworca autobusowego, supermarketów takich jak Unide, Dia i Mas y Mas, kościoła parafialnego - Nuestra Señora del Mar, apteki, banków, parków, Mundo Mar, Benidorm Palace, Aqualandii, szkół Lope de Vega i Serra Gelada (Sierra Helada), centrów ambulatoryjnych i medycznych oraz przychodni pomocniczych w Rincón de Loix, Mercadillo i Mercoix, szpitala Imed Levante i wielu innych.

Skontaktuj się ze mną, aby uzyskać więcej informacji.

Drodzy Klienci, żyjemy w dziwnych czasach, w których wiele się zmieniło w ciągu ostatnich kilku lat. Jednak w całym tym złu jest coś dobrego. Zaczęliśmy dużo bardziej korzystać z technologii i nauczyliśmy się jak oszczędzać czas i środki naszych klientów. Obecnie każdy z nas może zajrzeć do google view (lokalizacja i okolice), YouTube (lokalizacja, najbliższe plaże i atrakcje) oraz Booking (recenzje). Technologie te w połączeniu z podglądem online pomagają bardzo szczegółowo przyjrzeć się danej nieruchomości w czasie rzeczywistym i z zacisza własnej kanapy. Jesteśmy w stanie znacznie adekwatniej ocenić plusy i minusy danej nieruchomości. Nie musimy już stresować się fizyczną inspekcją i prowadzić notatek z każdej oglądanej nieruchomości. Możemy zorganizować i zabezpieczyć cały proces przeniesienia własności zdalnie i bez zbędnych podróży. W tym wszystkie dokumenty związane z przeniesieniem własności, w tym media i wszelkie rejestracje, łącznie z obsługą posprzedażową i organizacją ewentualnego najmu. Możesz kupić swój wymarzony apartament nad morzem z komfortu swojego domu i właśnie teraz w bardzo przystępnej cenie. Nasi klienci nigdy nie czekają w kolejkach, mają u nas wszelką pomoc i informacje.

Jednym z najważniejszych czynników przy wyborze nowego domu jest wybór odpowiedniego miejsca dla Ciebie.

Piętro
9
Liczba pięter
12
Usposobienie
3 pokoje + oddzielna kuchnia
Widok na morze
Tak
Powierzchnia
65 m2
Powierzchnia użytkowa
64 m2
Taras
Tak
Parking
Tak
Sklep
90 m
Lekarz
330 m
Kawiarnia
130 m
Restauracja
20 m
Bar
40 m
Szkoła/przedszkole
60 m

Podoba Ci się ta nieruchomość?

Skontaktuj się z nami

Zainteresowany tą nieruchomością, ale nadal nie jesteś pewien? Umów się z nami na spotkanie w naszym biurze, a wszystkie szczegóły omówimy z Tobą osobiście.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00