Przestronny dom z widokiem na pole golfowe, prywatny basen, Camposol, Hiszpania

Camposol, Hiszpania – ID 6994
234,995 €
Powierzchnia 600 m2
Usposobienie nietypowy
Morze 15 000 m
Stan Gotowe

Jesteśmy liderami rynku i ekspertami w zakresie Państwa nieruchomości za granicą. Naszym celem jest wprowadzenie atrakcyjnych nieruchomości za granicą na rynek czeski. Pojedź z nami do Hiszpanii i skorzystaj z naszej wycieczki inwestycyjnej, aby zobaczyć atrakcyjne nieruchomości.

Piękna willa w stylu Neptuno Deluxe z prywatnym basenem 10x5m2, działką skierowaną na południowy zachód, klimatyzacją i widokiem na pole golfowe.

Parter składa się z dużego, w pełni przeszklonego konserwatorium tworzącego jasny, słoneczny salon z widokiem na pole golfowe. Drzwi wejściowe otwierają się na hol wejściowy z wbudowaną szafą/szafką.

Hol wejściowy prowadzi do dużego salonu z kominkiem, wentylatorem sufitowym i klimatyzacją. Łuk otwiera się na dużą jadalnię. Kolejne przejście prowadzi do w pełni wyposażonej kuchni, w której znajdują się wszystkie urządzenia. Jest tu wiele szafek do przechowywania i dużo miejsca do pracy. Tylne drzwi z kuchni dają dostęp do ogrodu i trzeciej sypialni.

Również na parterze znajduje się podwójna sypialnia z wyposażonymi szafami, klimatyzacją, wentylatorem sufitowym i dużą łazienką z wanną i ogrzewaniem, dostęp z łuku prowadzącego z salonu. Druga sypialnia dwuosobowa lub dwuosobowa również z wbudowanymi szafami, wentylatorem sufitowym i rodzinnym pokojem prysznicowym / WC dla gości również z ogrzewaniem i szklanym ekranem.

Na pierwsze piętro wchodzi się przez zewnętrzne schody prowadzące z kuchni. Prowadzą one do dużej sypialni z wbudowanymi szafami, wentylatorem sufitowym i małym aneksem kuchennym. Druga łazienka wyposażona jest w wannę i szklany ekran. Przestronne solarium na dachu jest dostępne przez francuskie drzwi prowadzące z sypialni i oferuje wspaniałe widoki na okoliczne góry i pole golfowe.

Jest to poszukiwana działka o powierzchni około 600m2. Ma podniesione ściany ogrodu dla dodatkowej prywatności z cegły dekoracyjnej na górze i duży podjazd. Istnieje krajobrazowy ogród i użyteczne obszary utwardzone dla Twoich mebli tarasowych. Jest ozdobny żwir z drzewami owocowymi na większości pozostałej części nieruchomości. Nieruchomość jest na południowy zachód z dużą ilością miejsc do siedzenia, co czyni go idealnym dla pięknych al fresco dining, z widokiem na okolicę i 10x5m2 basen jest do boku. Obszar basenu jest fantastycznym miejscem do stworzenia własnej kuchni letniej, baru i obszarów relaksacyjnych.

Nieruchomość znajduje się w spokojnej okolicy na zawsze popularne Residential Camposol pola golfowego.

Liczba pięter
2
Usposobienie
nietypowy
Powierzchnia
600 m2
Działka
597 m2
Powierzchnia użytkowa
596 m2
Taras
Tak
Basen
Tak
Powierzchnia budynku
595 m2
Parking
Tak
Sklep
1 km
Lekarz
900 m
Kawiarnia
1 km
Restauracja
910 m
Bar
1 km
Szkoła/przedszkole
6 km

Podoba Ci się ta nieruchomość?

Skontaktuj się z nami

Zainteresowany tą nieruchomością, ale nadal nie jesteś pewien? Umów się z nami na spotkanie w naszym biurze, a wszystkie szczegóły omówimy z Tobą osobiście.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00