Studio z widokiem na morze 350m od plaży, Benidorm, Hiszpania

Benidorm, Hiszpania – ID 6080
85,000 €
Powierzchnia 40 m2
Usposobienie 1 pokojowe mieszkanie
Piętro 3/4
Morze 350 m
Stan Gotowe

Jesteśmy liderami rynku i ekspertami w zakresie Państwa nieruchomości za granicą. Naszym celem jest wprowadzenie atrakcyjnych nieruchomości za granicą na rynek czeski. Pojedź z nami do Hiszpanii i skorzystaj z naszej wycieczki inwestycyjnej, aby zobaczyć atrakcyjne nieruchomości.

Oferujemy przestronne studio zlokalizowane w Benidormie w urbanizacji z basenem komunalnym, parkingiem dla samochodów i motocykli. Nieruchomość o powierzchni 40 m2, posiada 1 sypialnię, 1 kompletną łazienkę z salonem i amerykańską kuchnią. Podłoga jest drewniana, duże dopasowane szafy, gładkie ściany, klimatyzacja, okna z podwójnymi szybami. Apartament ma niezakłócony widok, z bardzo dobrą orientacją, która sprawia, że mieszkanie jest bardzo jasne i ma widok na morze z boku. Posiada duże francuskie okna, świetna opcja w przystępnej cenie z możliwością spędzenia pięknych wakacji na "hiszpańskim Manhattanie".

Dzięki fantastycznej lokalizacji można korzystać z plaż Levante, gdzie znajduje się duża liczba restauracji i supermarketów, takich jak Halcon Supermarket, Udaco Supermarkety, Mini Market Los Gallegos, dzięki swojej lokalizacji jest otoczony przez dużą liczbę hoteli i aparthotels, Tropic mar Levante, Halcón Apartments, Meritas Bar, El Palacete Bar, Bahia Blanca Restaurant & Café.

Wielki zwrot jako inwestycja nie przegap tej okazji.

Drodzy Klienci, żyjemy w dziwnym czasie, gdzie wiele wyszło z normy w ciągu ostatnich kilku lat. Jednak w całym tym złu jest coś dobrego. Zaczęliśmy dużo bardziej korzystać z technologii i nauczyliśmy się jak oszczędzać czas i środki naszych klientów. Obecnie każdy z nas może zajrzeć do google view (lokalizacja i okolice), YouTube (lokalizacja, najbliższe plaże i atrakcje) oraz Booking (recenzje). Technologie te w połączeniu z podglądem online pomagają bardzo szczegółowo przyjrzeć się danej nieruchomości w czasie rzeczywistym i z zacisza własnej kanapy. Jesteśmy w stanie znacznie adekwatniej ocenić plusy i minusy danej nieruchomości. Nie musimy już stresować się fizyczną inspekcją i prowadzić notatek z każdej oglądanej nieruchomości. Możemy zorganizować i zabezpieczyć cały proces przeniesienia własności zdalnie i bez zbędnych podróży. W tym wszystkie dokumenty związane z przeniesieniem własności, w tym media i wszelkie rejestracje, łącznie z obsługą posprzedażową i organizacją ewentualnego najmu. Możesz kupić swój wymarzony apartament nad morzem z komfortu swojego domu i właśnie teraz w bardzo przystępnej cenie. Nasi klienci nigdy nie czekają w kolejkach i mają od nas wszelką pomoc i informacje, których potrzebują

Piętro
3
Liczba pięter
4
Usposobienie
1 pokojowe mieszkanie
Widok na morze
Tak
Powierzchnia
40 m2
Powierzchnia użytkowa
38 m2
Parking
Tak
Sklep
70 m
Lekarz
470 m
Kawiarnia
100 m
Restauracja
110 m
Bar
100 m
Szkoła/przedszkole
290 m

Podoba Ci się ta nieruchomość?

Skontaktuj się z nami

Zainteresowany tą nieruchomością, ale nadal nie jesteś pewien? Umów się z nami na spotkanie w naszym biurze, a wszystkie szczegóły omówimy z Tobą osobiście.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00