Willa w prestiżowym kurorcie, tylko 30 km od lotniska i Durres, Gjiri Lalzit, Albania

Gjiri Lalzit, Albania – ID 7449
435,000 €
Powierzchnia 523 m2
Usposobienie 3 pokojowe mieszkanie
Morze 150 m
Stan Gotowe

Wyjątkowa okazja w Albanii! Chcesz posiadać nieruchomość w prestiżowym i bogato wyposażonym ośrodku niedaleko lotniska?

Oferujemy Państwu willę w nowym projekcie San Pietro Resort, położoną w zatoce Lalesi, 40 km od Tirany, 35 km od lotniska Rinas i 30 km od miasta Durres.

Strefa Premium: Cztery połączone wille składają się z 4 jednostek z osobnym wejściem. Każda willa ma łączną powierzchnię 130 m2. Na parterze znajduje się salon z otwartą kuchnią, a na piętrze 2 sypialnie. Całkowita cena willi wynosi 435 000 euro, w tym grunt (część podwórka wokół willi), która różni się w zależności od lokalizacji willi (250-400 m2).

San Pietro, Hotel & Rezydencje, obejmuje wioskę turystyczną i hotel, który będzie zarządzany przez grupę Melia. Projekt został wybrany do budowy na obszarze najbardziej wysuniętej na północ części samego miasta Lalezi ze względu na jego zieleń i naturalne piękno. To jedno z największych osiągnięć tego projektu, harmonia natury z budownictwem. Architekt skupił się na przeplataniu i łączeniu elementów przyrodniczych z architektonicznymi, zrealizował zabudowę między drzewami oraz stworzył tereny zielone nad tarasami willi w połączeniu z drewnianymi pergolami.

W skład ośrodka wchodzą również tereny wspólne przeznaczone na rozrywkę lub usługi (strefy handlowe, place zabaw dla dzieci, kąciki sportowe, basen itp.), a także obszary takie jak drogi, wejścia na teren itp. wymagające konserwacji, sprzątania, oświetlenia, itp. To oczywiście pociąga za sobą miesięczną opłatę od każdego właściciela, aby kompleks był zawsze utrzymywany w jak najlepszym stanie.

W ośrodku dostępne będą następujące usługi:

- Zarezerwowana plaża

- Wille będą miały pełną klimatyzację (klimatyzacja multisplit)

- Powierzchnia gruntu będzie w akcie własności

- Wyposażenie będzie all inclusive z hotelu Melia, pakiety finansowe i usługi 24 godziny na dobę, aby zapewnić klientom prywatność i komfort.

- Kamery bezpieczeństwa zostaną zainstalowane w każdym budynku dla bezpieczeństwa Twojego i Twojej rodziny.

Więcej informacji o projekcie w RK lub na stronie Mojenemovitostumore.

Liczba pięter
2
Usposobienie
3 pokojowe mieszkanie
Powierzchnia
523 m2
Działka
523 m2
Powierzchnia użytkowa
130 m2
Powierzchnia budynku
130 m2
Parking
Tak
Sklep
4 km
Lekarz
3 km
Kawiarnia
2 km
Restauracja
0 m
Bar
890 m
Szkoła/przedszkole
900 m

Podoba Ci się ta nieruchomość?

Skontaktuj się z nami

Zainteresowany tą nieruchomością, ale nadal nie jesteś pewien? Umów się z nami na spotkanie w naszym biurze, a wszystkie szczegóły omówimy z Tobą osobiście.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00